Malé kouzlo pro 7x vyšší zájem – videoprohlídky (7. díl)

Sdílejte video:

Videa

V dnešní době jsou videa mnohonásobně více zobrazovaná než obrázky či prostý text. Videa jsou na obrovském vzestupu a i obsah sociálních sítí se tomu přizpůsobuje. Pokud jsou odkazy s videi 7x více zobrazované, proč toho nevyužít také u nemovitostí? Po optimalizaci videa se můžete objevit na předních příčkách bez nutné či velké investice.

Průlet bytem

Jako nejběžnější a zřejmě i nejúčinnější je natočit video vašeho domu, kdy procházíte jednotlivé místnosti. Zájemce si lépe dovede představit daný prostor a uspořádání místností. Pohled ze zahrady a z ulice určitě lépe dokreslí celou atmosféru domu.

Otřesy či světelné podmínky jdou snadno upravit a editovat například na Youtube. Video bude plynulejší a bude působit profesionálnějším dojem. Existují i různé nástavce a stabilizátory, ale pokud je nepoužíváte pravidelně, jedná se o zbytečně nákladnou investici.

Teaser

Vytvořte krátké video, které v prvé řadě zaujme. Přední marketingoví odborníci doporučují třicetisekundový teaser umístit na facebook a celou verzi dát na Youtube či Vimeo.

Kvalita videa a zvuku

Perfektní video nejspíše nenatočíte na mobil. Kvalitní kompakty či zrcadlovky v dnešní době již mají režim videa, který je pro tyto účely dostatečný. Pamatujte na to, že se špatným zvukem bude výsledek podprůměrný. Pokud tedy budete ve videu mluvit, stačí si pořídit i levný klopový mikrofon, který nahraje váš zvuk v dostatečné kvalitě.

Z praxe:

Ze statistik vyplývá, že sledovanost nabídek s videem je mnoho násobně větší, než bez nich. Některé realitní servery dokonce umožňují přehrát video na dané stránce a tím se výrazně odlišit od ostatních nabídek. Lidé reagují pozitivně. Už před samotnou prohlídkou vědí, jak byt opravdu vypadá a na prohlídky chodí už jenom vážní zájemci.

Potřebujete poradit?

Máte jakýkoliv dotaz? Ozvěte se mi, rádi vám sdělím veškeré informace týkající se realitního světa…

Realitní praxe od roku

2009

Držitel mezinárodního ocenění

Jsem na sociálních sítích.
Sledujte mě...