Co všechno získáte díky prostému půdorysu (8. díl)

Sdílejte video:

Půdorysy

V kvalitní prezentaci nesmějí chybět půdorysy. Ty mohou vyzvednout přednosti vašeho domu a jeho dispozice. Zlepšením celkového dojmu se zvedá šance prodat dům v kratším čase za nejvyšší možnou cenu.

Mnoho lidí chodí na prohlídky, aby zjistili dispozici domu. V dnešní době není nic snazšího než si udělat půdorys, popřípadě ho alespoň ofotit z technické zprávy či jiného dokumentu. Jednou pro vždy budou mít zájemci jasno v tom, zdali jsou pokoje průchozí či nikoliv, kudy se chodí na balkón, jak prostorná je šatna, nebo že v bytě je komora. Zveřejnění půdorysu vám ušetří čas od zbytečných prohlídek se zájemci, kterým by tyto skutečnosti byly jasné hned od začátku.

Půdorys nemusí být technického rázu, stačí i obyčejná verze s okny, dveřmi a popisky jednotlivých místnosti. I jednoduchý plánek výrazně zvedá prestiž vašeho domu.

Z praxe:

Ideálním programem je pro mne Google SketchUp, ve kterém připravuji všechny půdorysy. Další alternativou je SweetHome, FloorPlanner, AutoCAD atd. Pamatujte, čím jednodušší a přehlednější, tím lepší.

Potřebujete poradit?

Máte jakýkoliv dotaz? Ozvěte se mi, rádi vám sdělím veškeré informace týkající se realitního světa…

Realitní praxe od roku

2009

Držitel mezinárodního ocenění

Jsem na sociálních sítích.
Sledujte mě...