Služby

Co pro vás zařídím a co to změní?

Realitní služby, které vám pomůžou prodat

Můžeme udělat mnoho proto, abychom vaši nemovitost prodali co nejrychleji a za co nejvyšší cenu. Každá z těchto realitních služeb zásadně ovlivní váš úspěch. Proto nic nenechávám náhodě a spolupracuji s těmi nejlepšími profíky z různých oborů.

Kvalitní fotografie

Jeden ze skvělých fotografů, se kterými spolupracuji, udělá vaší nemovitosti precizní fotky z těch nejlichotivějších úhlů. A hlavně do nich přidá emoce. Právě takové fotky totiž zvedají cenu a prodávají.

Služby
Služby

Videoprezentace

Krátká videa jsou úžasný nástroj. Poutají pozornost, lidé na nich pohodlně a rychle vše vidí a dobře se sdílí a šíří dál. Konkurence je navíc málokdy využívá. S touhle realitní službou vás odlišíme a získáme významnou výhodu.

Homestaging

Neboli příprava nemovitosti před focením a prohlídkami. Prakticky nejdůležitější realitní služba. První dojem je totiž všechno, co máme. Na internetu i v realitě. A pár profesionálních úprav dokáže absolutní divy.

Služby

Precizní příprava

Dům by se měl připravit ještě před focením a prodejem. Příprava může zabrat jen několik hodin, ale klidně i pár dní. Vaše nemovitost však díky ní bude vypadat atraktivněji, a vy ji prodáte rychleji a lépe.

Rozmístění nábytku

Důležité je především odstranit přebytečný nábytek. Například poškozené kusy mohou odvádět pozornost a navozovat dojem, že se o dům dobře nepečovalo. Je třeba ohlídat i světlo a tmavé kouty.

Kouzlo jménem úklid

Už při vstupu dovnitř je důležité, aby byl průchod pohodlný, příjemný a pěkný. Například kuchyň je jednou z hlavních dominant, a běžný úklid tady nestačí. Vše se musí lesknout. To platí i pro obývací pokoj, ložnici a koupelnu.

Uvnitř i venku

Úplně stejně důležitý je i pohled na nemovitost z venku. I tam se obvykle dá udělat mnoho proto, abychom zapůsobili co nejlépe. Vážní zájemci kromě toho také často zkoumají blízké okolí.

Vůně domova

V zájemcích musíme navodit dobrý a útulný dojem. Aby se necítili jako na návštěvě, nýbrž jako ve svém budoucím domově. Proto je důležité schovat osobní předměty, fotografie a domácí mazlíčky.

Jako z katalogu

Kupující vybírají obvykle ve 3 fázích. Nejprve si prohlíží kritéria a fotografie na internetu, pak zkoumají okolí a nakonec to hlavní: dají na svůj první dojem z prohlídky. Společně vyšperkujeme vaši nemovitost tak, aby si zasloužila místo v kategorii lepších nemovitostí s vyšší cenou.

Potřebujete poradit?

Máte jakýkoliv dotaz? Ozvěte se mi, rádi vám sdělím veškeré informace týkající se realitního světa…

Realitní praxe od roku

2009

Služby

Držitel mezinárodního ocenění

Jsem na sociálních sítích.
Sledujte mě...

Půdorysy

Lidé na ně často zapomínají, ale je to mimořádně důležitá součást realitních služeb. Kupující totiž chtějí vědět, kde přesně se jaký pokoj nalézá, jak je veliký a jestli jim to vše dohromady bude vyhovovat. Zajistíme, že dostanou všechny své odpovědi. Přehledně a hned.

Kromě větší šance na rychlý prodej za dobré peníze to má i další výhody. Nebudeme ztrácet čas při prohlídkách se zájemci, kterým nemovitost nakonec vlastně nevyhovuje.

Služby

Marketing

Marketing je pro úspěšný prodej absolutně zásadní, nejen v reality. Čím víc lidí vaši nabídku uvidí, tím větší máme šanci na opravdu dobrý obchod.

Vytvoříme proto pro vás kompletní marketingovou strategii. Nemovitost přidáme do systému RE/MAX, díky kterému budeme získávat nové poptávky. Vystavíme ji i na mé webové stránce, na stránce společnosti RE/MAX a na spřízněných realitních serverech. Využijeme i sociální sítě a zařídíme poutač a fotodokumentaci.

Prověření nemovitosti

Jde o realitní službu, která má za úkol prokázat, že s nemovitostí nakládá její skutečný majitel. Na příslušném katastrálním úřadě pro vás rád dohledám všechny nutné informace.

Prověření se provádí obvykle při koupi nemovitosti a náklady většinou hradí kupující.