Služby

Co pro vás zařídím a co to změní?

Realitní služby, které vám pomůžou prodat

Můžeme udělat mnoho proto, abychom vaši nemovitost prodali co nejrychleji a za co nejvyšší cenu. Každá z těchto realitních služeb zásadně ovlivní váš úspěch. Proto nic nenechávám náhodě a spolupracuji s těmi nejlepšími profíky z různých oborů.

Kvalitní fotografie

Jeden ze skvělých fotografů, se kterými spolupracuji, udělá vaší nemovitosti precizní fotky z těch nejlichotivějších úhlů. A hlavně do nich přidá emoce. Právě takové fotky totiž zvedají cenu a prodávají.

Služby
Služby

Videoprezentace

Krátká videa jsou úžasný nástroj. Poutají pozornost, lidé na nich pohodlně a rychle vše vidí a dobře se sdílí a šíří dál. Konkurence je navíc málokdy využívá. S touhle realitní službou vás odlišíme a získáme významnou výhodu.

Homestaging

Neboli příprava nemovitosti před focením a prohlídkami. Prakticky nejdůležitější realitní služba. První dojem je totiž všechno, co máme. Na internetu i v realitě. A pár profesionálních úprav dokáže absolutní divy.

Služby

Precizní příprava

Dům by se měl připravit ještě před focením a prodejem. Příprava může zabrat jen několik hodin, ale klidně i pár dní. Vaše nemovitost však díky ní bude vypadat atraktivněji, a vy ji prodáte rychleji a lépe.

Rozmístění nábytku

Důležité je především odstranit přebytečný nábytek. Například poškozené kusy mohou odvádět pozornost a navozovat dojem, že se o dům dobře nepečovalo. Je třeba ohlídat i světlo a tmavé kouty.

Kouzlo jménem úklid

Už při vstupu dovnitř je důležité, aby byl průchod pohodlný, příjemný a pěkný. Například kuchyň je jednou z hlavních dominant, a běžný úklid tady nestačí. Vše se musí lesknout. To platí i pro obývací pokoj, ložnici a koupelnu.

Uvnitř i venku

Úplně stejně důležitý je i pohled na nemovitost z venku. I tam se obvykle dá udělat mnoho proto, abychom zapůsobili co nejlépe. Vážní zájemci kromě toho také často zkoumají blízké okolí.

Vůně domova

V zájemcích musíme navodit dobrý a útulný dojem. Aby se necítili jako na návštěvě, nýbrž jako ve svém budoucím domově. Proto je důležité schovat osobní předměty, fotografie a domácí mazlíčky.

Jako z katalogu

Kupující vybírají obvykle ve 3 fázích. Nejprve si prohlíží kritéria a fotografie na internetu, pak zkoumají okolí a nakonec to hlavní: dají na svůj první dojem z prohlídky. Společně vyšperkujeme vaši nemovitost tak, aby si zasloužila místo v kategorii lepších nemovitostí s vyšší cenou.

Pomohu i s vaší nemovitostí

a vyjednám vám nejlepší podmínky

57 %

Prodaných nemovitostí za vyšší cenu

11 %

Průměrné navýšení ceny nemovitosti

TOP 20

Nejlepších makléřů RE/MAX

Půdorysy

Lidé na ně často zapomínají, ale je to mimořádně důležitá součást realitních služeb. Kupující totiž chtějí vědět, kde přesně se jaký pokoj nalézá, jak je veliký a jestli jim to vše dohromady bude vyhovovat. Zajistíme, že dostanou všechny své odpovědi. Přehledně a hned.

Kromě větší šance na rychlý prodej za dobré peníze to má i další výhody. Nebudeme ztrácet čas při prohlídkách se zájemci, kterým nemovitost nakonec vlastně nevyhovuje.

Služby

Marketing

Marketing je pro úspěšný prodej absolutně zásadní, nejen v reality. Čím víc lidí vaši nabídku uvidí, tím větší máme šanci na opravdu dobrý obchod.

Vytvoříme proto pro vás kompletní marketingovou strategii. Nemovitost přidáme do systému RE/MAX, díky kterému budeme získávat nové poptávky. Vystavíme ji i na mé webové stránce, na stránce společnosti RE/MAX a na spřízněných realitních serverech. Využijeme i sociální sítě a zařídíme poutač a fotodokumentaci.

Prověření nemovitosti

Jde o realitní službu, která má za úkol prokázat, že s nemovitostí nakládá její skutečný majitel. Na příslušném katastrálním úřadě pro vás rád dohledám všechny nutné informace.

Prověření se provádí obvykle při koupi nemovitosti a náklady většinou hradí kupující.