Reference

Přečtěte si, co o mně napsali moji klienti

Reference

Lucie Pezlarová

Odhad pro dědická řízení

Jsou to asi dva roky, kdy moje maminka zemřela a já jsem spolu se dvěma sourozenci zdědila její dům. Jakuba jsem kontaktovala ještě před vypořádáním dědického řízení, což trvalo ještě půl roku, kdy jsme se s bratry domlouvali co a jak. Jakub se mi v této době čas od času velice citlivě, příjemně a konstruktivně připomněl, což jsem velice ocenila.  Byl to náročný rok a neměla jsem myšlenky na řešení prodeje maminčina domu. 

Ocenila jsem, že má Jakub zájem o zakázku a cítila jsem, že mi chce pomoci. Nevnímala jsem z něj žádný tlak. Domluva s bratry nebyla jednoduchá, spousta věcí ohledně prodeje nebyla jasná, trvalo to, ale Jakub to zvládal skvěle. Já jsem Jakuba znala z dřívějška, a proto jsem ho kontaktovala. Můj bratr, ale cítil nedůvěru a chtěl si ho nad rámec prověřit, nicméně i jeho Jakub zakrátko přesvědčil.

Spolu s bratry jsme se s Jakubem domluvili jak bude proces prodeje vypadat. My jsme to brali hodně amatérsky a Jakub naprosto profesionálně. Seznámil nás s tím, jak to celé bude probíhat, jaké budou potřeba podklady, jak budou jednotlivé kroky na sebe navazovat. Doporučil, co máme opravit, kde do nemovitosti ještě trochu zainvestovat. Nejprve se nám do toho nechtělo, ale byly to dobré rady. Na těch opravených věcech se pak dům dobře prodal. 

Jakub nachystal homestaging, dům nafotil a nachystal prezentaci. To už si řešil sám po vlastní ose a jen nám představil výsledky. Jen schválit a mít z toho radost. Nemusela jsem nic připomínat, naopak vše připomínal a řídil on. Přátelsky nás vedl celým procesem i termíny. Nejvíc jsem ocenila prohlídky domu, kdy Jakub čelil dotazům zájemců. Byla jsem ráda, že jsem se toho nemusela účastnit. V tom domě bydlela moje maminka a kupující byli často kritičtí a já jsem to nechtěla zažívat. Tím mi Jakub ušetřil hodně stresů a nepříjemných chvil. Na druhou stranu nás Jakub informoval, jak prohlídky probíhají. 

Pak došlo k prodeji. Nebylo to ze dne na den, ale netrvalo to dlouho. Tři týdny nebo měsíc. Takže jsme věděli, že neprodáváme za nízko, ale za odpovídající cenu. Byla to cena, kterou Jakub na začátku odhadl. To bylo vynikající. Měla jsem radost, že Jakub nenastřelil nabídku nereálně vysoko, což se stalo našim známým, kdy prodej trval dlouho a museli jít s cenou dolů oproti původnímu očekáváním. Samotný prodej i přepis nemovitosti, úschova peněz – vše probíhalo hladce. 

Žili jsme tím asi rok. Od dědického řízení a první komunikace s Jakubem až po přepis. Ale samotný prodej byl tak na dva až tři měsíce a nikde se to nezadrhlo. Jakub je velkej profík, všechno měl předem připravené, vždycky mi zvedl telefon nebo za chvilku zavolal. Ocenila jsem, že měl proces připravený od A do Z. Líbilo se mi, že měl složku dostupnou na webu, takže bylo jasné, jaké dokumenty jsou potřeba a předání bylo v podstatě okamžité a Jakub s tím pak mohl hned pracovat. Taky se mi líbilo, že mi dal kontakty na malíře. Byli to fajn lidi a moc šikovní. Jakub umí zorganizovat vše tak, aby to bylo prospěšné a nápomocné, a má výborné jednání s lidmi. 

Prodeje domů jsou transakce, které člověk dělá jednou, dvakrát za život a záleží mu na tom. Báli jsme se, abychom neudělali chybu a pak nelitovali, ale Jakubovi jsme to svěřili s důvěrou a jen byli napjatí, jak to dopadne. Smrt v rodině s člověkem hodně hýbne, a prodej se nám vůbec nechtěl řešit. Nejvíc si vybavuji úlevu, že nás tím Jakub provedl racionálně. To hodně pomohlo. Soustředili jsme se na jednotlivé kroky a nemuseli jsme čelit tomu zmatku. Byl to náročný rok. Stále cítím vděčnost za Jakubovu pomoc a klidně bych se na něj obrátila jako na člověka, který mi skutečně pomůže.

Reference

Manželé Křupalovi

Prodej nemovitosti

Když jsme prodávali byt, dostali jsme doporučení na Jakuba. Měli jsme pohovor se dvěma makléři, ale vybrali jsme si Jakuba, protože komunikace s ním byla jasnější, lépe popsal kroky, jak to bude probíhat, a projevil víc zájmu. Byl připravený a nabízel hned řešení. Vnímali jsme hned od začátku, že nám chce pomoci. Pocitově bylo jasné, že s námi chce dělat.
Přichystali jsme byt na nabídku, Jakub připravil homestaging, fotky, vše bylo nachystané – inzerát, cena – a Jakub jen čekal na náš pokyn, že už máme zkoordinováno s hypotékou a daňovým přiznáním a že prodáváme. Velmi nás překvapilo, jak Jakub byt pěkně upravil a vydekoroval. Vůbec jsem nečekala, že na fotkách bude vypadat tak hezky. Když se stanovovala cena původního bytu, oproti původnímu plánu ji navýšil. Mám pocit, že má obchodní i lidskou stránku, což se tak často nevidí. Většinou má člověk jedno nebo druhé.
Všechno zařídil sám. Máme malou dceru a bylo by pro nás komplikované mít prohlídky roztroušené v průběhu celého týdne, tak jsme se s ním domluvili, aby prohlídky byly v jeden den, kdy jsme vše nechali v jeho režii a on je vyřídil bez nás. Stále mám pocit, že Jakub je profesionál a ví, co dělá a dělá to s velice lidským přístupem a nad rámec standardu.
Hodně se nám věnoval i při koupi nového bytu, se kterým neměl nic společného, kdy nám pomohl vybrat byt, zařídil předvýběr, zjistil, jak to na jakém sídlišti vypadá, šel s námi na prohlídky a dával dotazy, které by nás ani nenapadly, a radil nám, na co si dát pozor. V rámci spolupráce Jakub zajistil i všechny právní služby, jeho právník nám radil i při koupi nového bytu a já mám pocit, že to není standard.
Jakub nás provedl celým prodejem od začátku do konce, hodně nám pomohl tím, že si velkou část věcí vzal na sebe a třeba za nás řešil smlouvy na úřadě, protože my už tak máme dost starostí s malou dcerkou a tohle byla velká úleva. Spolupráce s Jakubem na nás působila velice pozitivně, měli jsme díky ní větší jistotu. Jednalo se o velké částky a střechu nad hlavou a s Jakubem jsme byli klidnější a víc v pohodě. Jako člověk na mě Jakub působí důvěryhodně a spolehlivě a se zájmem. Předčil naši představu, jak by realiťák měl pracovat. Určitě bychom ho doporučili dál. Ohledně spokojenosti dáváme 11 z 10.

Reference

Lucie Konopová

Prodej nemovitosti

Spolupráci s Jakubem vnímám jako velmi příjemnou zkušenost. Bylo to moc příjemný, zvlášť k tomu, že jsme s exmanželem zrovna řešili rozvod. Strašně fajn to bylo hlavně v tom, že ani já, ani exmanžel jsme neměli zkušenosti s prodejem a vůbec jsme nevěděli jak postupovat. Věděli jsme, že je to hodně papírování a sami bychom to nezvládli ani vygooglit, ani vyběhat. Zároveň jsme se na všem úplně neshodli, takže to někdy mohlo být komplikované. Kontakt na Jakuba jsem dostala od známého a dívala se nejprve na Jakubovy webovky. Já si potrpím na to, jakou má člověk prezentaci na webu a líbilo se mi, že Jakub má vše dohledatelné a jeho stránky jsou přehledné a moc fajn a dozvěděla jsem se, co jsem potřebovala. Ocenila jsem i videa o obecných radách a inzeráty předchozích prodejů. Hned první komunikace s Jakubem a pak první schůzka byla tak příjemná, že už jsme nehledali nikoho jiného. Přišla jsem za ním s tím, že chci prodat, ale vůbec nic nevím. Jakub nás vším provedl, měl všechny podklady včas připravené, vysvětlil nám, co se bude dít v dalších krocích, a my se v podstatě nemuseli o nic starat. Pro mě to byla obrovská úleva. Velice si vážím otevřenosti, kdy nám Jakub vždy na rovinu řekl, co si myslí, jak se to bude odvíjet, co má a nemá smysl a pořád jsme věděli co se děje. Jakub byl velice pečlivý a vše si dopředu připravil, předem nám dal vědět, co bychom si měli zajistit a kde to případně sehnat a vše měl připravené v jedné sdílené složce. Všechno probíhalo úplně v pohodě a ušetřilo mi to hodně stresu. Líbilo se mi, jak Jakub nachystal aranžmá na fotky bytu a myslím, že to hodně napomohlo prodeji. Překvapilo mě, že Jakub zařídil fakt všechno sám, včetně nafocení bytu vše bylo v ceně úplně od začátku do konce. Nikdy jsem nezažila, že by se něco vzalo takhle kompletně. Když jsme byt kupovali, původní makléř to takhle pěkně připravené neměl a pak jsme měli problémy a řešili jsme různá nedorozumění s původní majitelkou. Jakub byl vždy na všechno připravený předem, měl vše připravené na papíře. To bylo fajn. Taky se hodně staral o to, abychom celou dobu měli všechny informace, aby všem vyhovovaly termíny a hodně se nám přizpůsoboval. Celou spolupráci hodnotím jako velmi bezproblémovou a příjemnou bez jakýchkoli zádrhelů na cestě.
RE/MAX

Tak jako kdysi býval rodinný lékař (to ještě pamatuji), pro člověka, co občas pronajímá, případně prodává nebo kupuje byt je nezbytné si najít člověka, ke kterému máte stejnou absolutní důvěru. Moje zkušenosti s realitní kanceláří Re/Max byly vždy pozitivní. Nejprve to byl pan Stehlík, který mi hledal nájemce do bytu v Brně a když začal působit na jižní Moravě, doporučil mi pana Hrbáče. Oba vždy našli solidní nájemce mého bytu se kterými nebyl žádný problém. Letos jsem prodával byt v Brně po mém bratru, který tragicky zemřel a způsob, jakým se pan Hrbáč zhostil svého úkolu mi opravdu imponoval. Byla to profesionální práce od jednání s kupujícím, příprava smluv, zajištění u advokátní kanceláře včetně daňového přiznání, které už rozhodně nebylo součástí naší smlouvy. Pokud nechcete mít starosti s nájmem, prodejem anebo koupí nemovitosti v Brně, mohu dát hlavu na špalek, že pan Hrbáč je ten správný realitní agent, kterého si můžete vybrat.

Ing. Igor pokorný
Ing. Igor Pokorný
RE/MAX

Rádi bychom touto cestou poděkovali a podělili se o veskrze pozitivní zkušenost s prací pana Jakuba Hrbáče. Po narození dcerky jsme zatoužili po vlastním bydlení a na doporučení zkontaktovali přímo pana Hrbáče. Prakticky ihned jsme si dohodli schůzku a byli od začátku mile překvapeni jeho profesionálním, ale zároveň velmi lidským přístupem. Jakub pečlivě vyslechl a sumarizoval naše požadavky, které byly v některých ohledech docela limitující. Svědomitě pak vyhledával, filtroval a zasílal inzeráty, které by mohly odpovídat našim požadavkům, na požádání zjišťoval rychle další informace a domlouval prohlídky tak, aby odpovídaly našim s ohledem na dítě lehce omezeným možnostem. Jakožto v tomto oboru naprosto nezkušení jsme velice ocenili jeho přístup při prohlídkách, kdy sám zjišťoval informace, které by nás ani nenapadly. Neúnavně hledal dále i přes pár odmítnutí bytů, které pro nás nebyly úplně to pravé, nezastavila jej ani poměrně omezená nabídka na poli, které nás zajímalo. Vždy naslouchal, nepřesvědčoval nás o snížení nároků, odpovídal vždy ochotně i na opakované a z našeho pohledu někdy až hloupé otázky. Téměř po roce se objevil byt, který se nám okamžitě zalíbil. Pan Hrbáč nás dostat ještě před první prohlídku a vzápětí nás úspěšně provedl i náročným licitováním na dálku s dalšími zájemci. Nezdráhám se říci, že i jeho komunikace měla lví podíl na tom, že jsme byt získali my. Nezměrně nám také pomohl v zařizování kolem hypotéky, právním servisu, předání bytu zajištění dalších věcí okolo bytu, které by nás vzhledem k mému pracovnímu vytížení stály hodně času a starostí. Svou činnost koordinoval s naším finančním poradcem i s agentkou prodávajících, takže se celá záležitost odehrávala s minimálními časovými prodlevami. Díky tomu všemu jsme se mohli přesně dva měsíce po zveřejnění inzerátu nastěhovat do krásného bytu 4+1 v pro nás vynikající lokalitě, který odpovídá našim představám prakticky dokonale. Panu Hrbáčovi bychom tímto chtěli poděkovat za skvělou práci na všech frontách. Jako profesionálovi znalému své práce, bořícímu zažité představy o realitních agentech. Jako skvělému člověku, u nějž se cítíte v nejlepších rukou a nepřipadáte si jako klient, ale jako přítel. Jako člověku, který učiní opravdu vše, co je v jeho silách, aby váš sen o bydlení dovedl ke šťastnému konci. Děkujeme Vám, Jakube, za všechno.

Jan, lenka a alenka adamovi
Jan, Lenka a Alenka Adamovi
RE/MAX

Bez nadsázky mohu konstatovat, že mě velmi překvapila především absolutní odbornost a profesionalita v jednání pana Jakuba Hrbáče a nezbývá, než jemu a Vašemu tymu RE/MAX dát zasloužených 10 bodů s poděkováním a přáním všeho nejlepšího do budoucna.
S pozdravem P.S.
S doporučením nebudu mít problém

Miroslav vašíček
Miroslav Vašíček
RE/MAX

Oslovila jsem pana Jakuba Hrbáče pro méně častou, ale velmi potřebnou, službu zastupování kupujícího. „Vygooglovala“ jsem ho intuitivně – bez nějakého doporučení. Jeho internetové stránky mě přesvědčily, že je to člověk, kterému mohu věřit a s kým mohu spolupracovat. Od začátku se to potvrdilo. Jakub klade velmi chytré otázky, aby se dopídil tomu, co klient vlastně hledá. Umí výborně naslouchat. Má talent a zkušenosti najít nemovitosti, kde je vhodný poměr mezi kvalitou a cenou. Je velmi spolehlivý a důvěryhodný. Hledá napříč celým realitním trhem, nejen v nabídce Re/max. 
Nemyslím si, že bylo jednoduché najít makléře, kteří jsou ochotni spolupracovat s konkurenčním makléřem a sdílet provize. Nemyslím si, že je jednoduché hájit zájmy klienta, i když mě podle zdravého selského rozumu připadá samozřejmé, že vztah kupující-prodávající by měl být reciproční. Není tomu asi zatím zvykem, že by se měli hledat kompromisy a zlatá střední cesta. Každopádně Jakub umí s klidem vyjednávat a také díky němu vše dopadlo ke spokojenosti všech zúčastněných. 
Děkuji Vám, Jakube.

Veronika sharp
Veronika Sharp
RE/MAX

Děkuji za pomoc při prodeji naší nemovitosti. V oboru realit se pohybuji v rámci své práce, a proto jsem vybíral z řady realitních společností. Nakonec jsem s důvěrou vybral pana Jakuba Hrbáče. Nejprve jsme vedli debatu o tom, jak si postup prodeje představuje, ale nakonec jsme se dohodli, že mu do toho nebudeme mluvit a maximálně splníme jeho představy o přípravě domu na prodej. Bylo to hodně hodin úklidu, ale díky návstěvě služby Home staging, následně díky Open House a dvěma hromadným prohlídkám došlo k rychlému prodeji domu i přes současnou stagnaci trhu. Cena za prodej byla totožná s představovanou cenou. Můžeme tedy hodnotit, že pan Hrbáč je mužem na svém místě a přesně ví, co dělá, a doporučuji všem, aby naslouchali jeho rad, i když je to někdy náročné. Jakube ještě jednou díky za rychlý prodej naší nemovitosti.

Jaroslav munster
Jaroslav Munster
RE/MAX

Dear Jakub, As we reach the final steps of taking the new flat in Brno, I would like to formally thank you for the exceptional service and support you have given me. Nothing has been too much trouble, and I appreciate the diligence you have shown to deliver to me exactly what’s needed. The first apartment did not work, through no fault of your own, but I was so impressed that within a few hours you had searched for something that was ideal, and we closed on this yesterday. You are responsive, diligent, professional and very supportive, and have perfect English, which was great for me as my Czech is still a little rusty. To everyone that reads this, what ever your property needs, I cannot recommend Jakub highly enough. Thank you Jakub, and be assured we will work together again Regards

Dave
Dave
RE/MAX

Vážený a milý pane Jakube! Děkuji Vám za profesionální i lidský přístup, za veškerou péči i za všechny úkony, jež bylo třeba vykonat, a také za ty, které byly zcela jistě nad běžný „rámec“. Je velmi dobré, když si hned na začátku nějakou firmou poskytované služby člověk pomyslí, že je „v dobrých rukou“; a je radostné, ba velmi neobvyklé, když si může totéž s jistotou říci i na konci. Ve Vašem případě to platí beze zbytku. Ještě jednou děkuji a přeji Vám, aby se ona radost, kterou při své práci rozdáváte, zúročila i v celém Vašem životě! Vše dobré Vám přeje i vyprošuje.

Pavel krška
Pavel Krška
RE/MAX

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat Vašemu makléři panu Hrbáčovi za ochotu, vstřícnost a profesionální přístup při prodeji našeho bytu na ul. Bořetická, Brno. Snažili jsme se byt prodat u jiných realitních kanceláří, kde se nám to nedařilo. Již první kontakt s Vašim makléřem nás přesvědčil o zcela jiném, profesionálním přístupu ke klientovi. Realizace prodeje nás převědčila, že jsme zvolili tu správnou realitní kancelář i makléře.

Manželé jašovi
manželé Jašovi
RE/MAX

Dobrý den pane Fráňo, dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali a krátce zhodnotili spolupráci s realitní kanceláří Remax zastoupenou v našem obchodním případu makléřem panem Jakubem Hrbáčem. Z rodinných důvodů jsme byli nuceni v listopadu loňského roku zrealizovat výměnu našeho bytu 2+1 za byt větší a s velkým výtahem. Zaujal nás velmi dobře zpracovaný inzerát na byt 3+kk v bytovém souboru Kamechy, který splňoval naše požadavky. Již na prohlídce bytu bylo díky příjemnému jednání pana Jakuba Hrbáče jasné, že budeme nejen kupovat nový byt, ale i prodávat náš stávající byt za jeho pomoci. Seznámili jsem ho s naší situací a sdělili mu, že je pro nás důležité, aby celý obchod a výměna bytu proběhla do konce března roku. Pan Hrbáč se zhostil celé akce velmi zodpovědně. Vypracoval časový harmonogram, zpracoval inzerát s profesionálním nafocením bytu, umístil na balkon reklamní plachtu a po okolí rozvěsil letáčky s inzerátem. Následně nás informoval o počtu zájemců. Zorganizoval prohlídku bytu pro první tří zájemce na jeden den. Celou prohlídku měl výborně připravenou, kvalifikovaně a vstřícně komunikoval s potencionálními kupci a následně jim předal připravené dokumenty. Za další dva dny nás informoval, že má kupce. Náš byt byl za jeho pomoci prodán za 7 dní! Poté následoval kolotoč administrativních úkonů, které zajišťoval, úspěšně koordinoval a po celou dobu s námi udržoval kontakt a pravidelně nás informoval o průběhu. Zajišťoval též výbornou spolupráci s paní advokátkou Mgr.Miladou Blumaierovou. Výhoda provedení obou obchodních případů u jednoho schopného makléře byla nepřehlédnutelná. Vše proběhlo dle našich představ a my jsme se nastěhovali do nového bytu. Závěrem bych chtěl Jakubovi velice poděkovat za jeho profesionální, obětavý, spolehlivý, vstřícný, lidský a férový přístup a za vše co pro nás udělal. Je to profík, který dělá RK Remax Pro dobré jméno a má dle našeho názoru budoucnost před sebou. Pokud budeme v budoucnu potřebovat služby realitního makléře, určitě rádi využijeme jeho služeb.

Tomáš pitrocha
Tomáš Pitrocha
RE/MAX

Svoji nabídku na pronájem bytu jsem původně umístil zejména na internetových realitních webech a v několika více či méně známých „kamenných“ realitních kancelářích (celkem 11). Realitní kancelář Remax zastoupená makléřem Jakubem Hrbáčem mě zaujala hned při prvním kontaktu tím, že narozdíl od všech ostaních trvala na osobní návštěvě bytu. Pan Hrbáč si vše důkladně nafotil a zajímal se o všechny okolnosti související se samotným bytem a také jeho okolím. Ostatním kancelářím vždy stačila pouze sada fotografií, které jsem jim poslal spolu s mým slovním popisem. Uznávám, že to pro mě bylo jednodušší, avšak tyto kanceláře v podstatě vůbec netušily, jaký byt prodávaji a zájemcům nabízely „zajíce v pytli“. Čas strávený počáteční prohlídkou ovšem umožnil panu Hrbáčovi kvalitně odfiltrovat zájemce, kteří skutečně o byt zájem měli a ty, kteří zájem neměli. Z ostatních kanceláří jsem absolvoval několik zcela zbytečných prohlídek s klienty, kteří zjistili, že v podobné lokalitě vlastně ani bydlet nechtějí. Pan Hrbáč se mě ovšem snažil i dále přesvědčit, že nenabízí pouze „výkladní skříň“ tím, že mi zpracoval studii cenových relací podobných bytů, abychom se dostali na cenu odpovídající trhu. Po celou dobu spolupráce se mnou udržoval pravidelný kontakt a měl stále přehled o tom, zda je nabídka aktuální nebo ne. Kromě toho mi stále poskytoval informace, kolik zájemců si inzerát prohlédlo na internetu a po srovnání s ostatními nabídkami mi doporučoval, jak zvýšit atraktivitu a co udělat s cenou. Z těchto důvodů jsem byl se spoluprací s panem Hrbáčem a RK Remax nadmíru spokojen. O všech ostatních kancelářích jsem neslyšel buďto nikdy anebo nepravidelně a zřídka pouze když se vyskytl nějaký zájemce. Proto musím říci, že RK Remax je tímto přístupem na neslaném nemastném českém trhu skutečně unikátní a já mám pocit, že přesně takové služby bych od RK očekával. Tím spíše, pokud bych se ocitl v roli zájemce o byt a platil provizi. Nevidím důvod platit celý měsíční nájem firmě, která ani neví, co mi prodává a není schopná mi zodpovědět jakýkoliv detailnější dotaz bez toho, aby sháněla vlastníka. U Remaxu bych takový pocit neměl, protože jsem jej poznal i z pozice nabízejícího.

Pavel kamenec
Pavel Kamenec
RE/MAX

S prací Jakuba Hrbáče jako realitního makléře jsem byl velmi spokojen. Ne kvůli otevřenému jednání, spolehlivosti, kvalitnímu zpracování inzerce a vstřícnému přístupu, ale hlavně kvůli výsledku naší spolupráce = brzkému najití klienta na moji inzerci a spolupráci při uzavření smlouvy.

Lukáš krejčí
Lukáš Krejčí
RE/MAX

Milý Jakube, díky za vše co jste pro mne udělal, nezapomenu na to. Přeji hodně spokojených chvil ve Vašem životě.

Helena jurajdová
Helena Jurajdová
RE/MAX

Se službami pana Hrbáče jsem byla moc spokojená. Kromě propagace a homestagingu zařídil i úklid, vyklizení a výmalbu bytu s výběrem z několika nabídek. Ocenila jsem organizovanost, proaktivitu a příjemné jednání. Právní transakce proběhla také naprosto bez problémů.

Alena tomešová
Alena Tomešová
RE/MAX

Makléř je velmi ochotny a dodává klientům maximálně možné informace jak kupujícímu tak prodávajícímu.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Makléře p. Hrbáče bych určitě doporučila Byl ochotný a řešil všechny problémy ihned , neodkládal je což bylo pro mě hodně důležité 🙂

Anonym
Anonym
RE/MAX

Perfektní ve všech ohledech.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Prodávané nemovitosti se věnuje na 100%

Anonym
Anonym
RE/MAX

Na rozdíl od 10 jiných makléřů působil na první pohled jak profesionálním dojmem, tak lidským přístupem. Zkušenost s panem Hrbáčem hodnotím jako pozitivní, obchod nakonec proběhl, i když jednání s paní kupující bylo poměrně komplikované. Jako dobrou, ale ne zcela dokonalou, hodnotím komunikaci, kdy se vytratily některé detaily (např. jaké vybavení v bytě ponechat a zda zdarma či za kolik, jakou skříň zbourat dle požadavků kupující, jak modifikovat nebo nemodifikovat kupní smlouvu - zmatky až při podpisu). Pan Hrbáč byl u závěrečného předání zastoupen kolegyní, zřejmě kvůli dovolené, takže původ některých nejasností zůstal neobjasněn. Nicméně obchod proběhl, takže jsem spokojen.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Plusy: prodej absolutne splnil ma ocekavani, profesionalni pristup, vystupovani Zapory: drobne chyby v ramci procesu, v ramci korespondence obcas komoleni jmena, stalo se ze byl spatne uvedeny nazev ulice (osobne jsem s tim problem nemel, ale muze to pusobit trochu neprofesionalne)

Anonym
Anonym
RE/MAX

Profesionální, velmi příjemné jednání. Pravidelná, rychlá komunikace mailem nebo telefonicky, vždy všechno vysvětlil, seznámil s problémem, pomohl vyřešit k oboustranné spokojenosti prodávajícího i kupujícího.Určitě se při další koupi nemovitosti obrátím právě na pane Hrbáče.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Ochotný, spolehlivý.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Dokonalá profesionální služba i nad rámec sjednané smlouvy. Velmi přátelské jednání.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Profesionální, nadstandardní služby, vysoká spolehlivost.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Solidní jednání, profesionální služby, rychlé splnění zadaného úkolu.

Anonym
Anonym
RE/MAX

S prací realitního makléře pana Jakuba Hrbáče jsem byla velmi spokojená. Byl vstřícný, dodržoval pravidla a měl mou naprostou důvěru. Prodeji se maximálně věnoval, výsledná částka za prodanou nemovitost mne mile překvapila.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Profesionální jednání, lidský přístup, ochota a rychlost. Doporučuji.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Vše super, můžu doporučit.

Anonym
Anonym
RE/MAX

S makléřem jsme byli velmi spokojeni, skvělá komunikace, precizní jednání.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Naprostá spokojenost: organizovaný přístup, proaktivita, příjemné jednání.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Vstřícnost, přátelskost a zodpovědnost tak bych hned na úvod popsala pana Jakuba Hrbáče. Hlavně člověk na pravém místě a práce ho baví, což je okamžitě znát. Velice doporučuji. Strážnická

Paní strážnická
paní Strážnická
RE/MAX

Vstřícný, nápaditý a velmi šikovný.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Dokonaly,rychly,dobry,zkuseny,mily,korekni,kvalitni,nejlepsi,dokonaly...

Anonym
Anonym
RE/MAX

Byl jsem spokojen a vše vyrizeno,dá se říci bez mé asistence.Nadstandardni služby a přístup p.Hrbáče.Všem doporučuji .

Anonym
Anonym
RE/MAX

Profesionální přístup, příjemné jednání, ochota poradit

Anonym
Anonym
RE/MAX

S panem Hrbáčem jsem byl velice spokojený. Byl naprosto ochotný a vstřícný ve všech ohledech. Celou nabídku měl krásně nachystanou a připravil se na všechny otázky od zájemců. Třešničkou na dortu byl prodej bytu za vyšší cenu než se očekávalo.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Děkujeme za profesionální práci, při prodeji stavebního pozemku v Brně. Služby pana Hrbáče byly velmi kvalitní. Ověřil veškeré informace o pozemku, zjistil možnosti výstavby, vzniklo propagační video, které se podle mě velmi povedlo. Také jednání s potencionálními zájemci, nebylo vždy jednoduché, ale díky panu makléři vedlo k zdárnému prodeji pozemku dle našich představ. Již nežijeme v Brně a prodeji jsme neměli čas se řádně věnovat, pan makléř vše vyřídil a my měli s prodejem minimální starosti a mohli se věnovat vlastní práci.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Nejenom dobre provedena profesionalni prace, ale velice vstricny a korektni pristup pri jednanani jak s prodavajicim tak i s kupujicim. Nase podekovani. Suchy

Pan suchý
pan Suchý
RE/MAX

Dobrý den,doporučil bych pana Hrbáče každému zákazníků který chce být spokojený z prodejem bytu.

Anonym
Anonym
RE/MAX

profesionální přístup

Anonym
Anonym
RE/MAX

Příjemný profesionál.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Přátelský, spolehlivý, přesný.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Jakub je skvělý makléř, poskytuje vždy kompletní informace, jeho metody práce jsou inovativní, účinné a mají výsledky, navíc má lidsky vstřícný přístup a milé i když profesionální jednání

Anonym
Anonym
RE/MAX

Jasné, kvalitní informace, profesionální přístup.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Pan Hrbáč umí nemovitost výborně prezentovat i inzerovat. Je ochotný a obětavý řešit záležitosti s prodejem spojené i případné problémy. V budoucnu se na něj opět obrátím.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Makléř pan Hrbáč je sympatický profesionál,s korektním přístupem k oběma stranám případného obchodu, velice ochotný, prakticky bez časového limitu se můžete na něj obrátit s vaším přáním. Jednotlivé procesy má velmi dobře sestavené, dokáže pracovat s vašimi představami a jsem si jistý, že uzavřený dobrý odchod jej potěší nejméně stejně ,jako zúčastněné strany. Takoví lidé dělají čest své profesi. Můžu s potěšením doporučit případným zájemcům.

Anonym
Anonym
RE/MAX

Spokojenost

Anonym
Anonym
google

Pán Hrbáč nám dodal profesionálne end-to-end riešenie pri predaji nehnuteľnosti, a všetky kroky prebehli úplne hladko a len s nutným minimom námahy z našej strany ako predávajúcich. Všetka komunikácia zo strany pana Hrbáča bola promptná, jasná a prehľadná, inzerát s video prezentáciou, 3D videoskenom a fotoshootom nalákal veľa záujemcov, pričom vo finále sme predali byt s vyššou cenou ako sa pôvodne plánovalo. Využíva moderné technológie ako napr systém na spracovanie a podpis zmlúv online. Určite Vám odporúčam jeho služby.

google

Jako strana kupujicich jsme byli s panem Hrbacem naprosto spokojeni. Profesionalne kommunikoval mezi nami a prodavaicimi, ihned nam daval vedet o jakykoliv zmenach. Pomahal nam vyridit veskere problemy, a ve vysledku byl nakup bytu bez problemu. Ochotne i v patek vecer provedl predani bytu I po pul roce zavolal osobne a upozornil ze mame moznost pozadat o vraceni dani z nabyti nemovitosti

google

Po prodeji našeho pozemku mohu pana Hrbáče doporučit. Vyjednávaní se zájemci nebyla snadná, ale podařilo se mu nakonec dohodnout kompromis ke spokojenosti všech stran.

google

Děkujeme za profesionální práci, při prodeji stavebního pozemku v Brně. Služby pana Hrbáče byly velmi kvalitní. Ověřil veškeré informace o pozemku, zjistil možnosti výstavby, vzniklo propagační video, které se podle mě velmi povedlo. Také jednání s potencionálními zájemci, nebylo vždy jednoduché, ale díky panu makléři vedlo k zdárnému prodeji pozemku dle našich představ. Již nežijeme v Brně a prodeji jsme neměli čas se řádně věnovat, pan makléř vše vyřídil a my měli s prodejem minimální starosti a mohli se věnovat vlastní práci. Děkujeme

google

Přesto, že jsme konkurence, pana Hrbáče Velmi doporučuji. Makléř je to mimo jiné velmi důkladný. Přivedl mi kupce na mnou prodávanou nemovitost a vše pečlivě prověřil. Nikdo nejsme 100%, ale někteří z nás se o to vždy snaží. A pan Hrbáč je takový. Děkuji.

google

Přesto, že jsme konkurence, pana Hrbáče Velmi doporučuji. Makléř je to mimo jiné velmi důkladný. Přivedl mi kupce na mnou prodávanou nemovitost a vše pečlivě prověřil. Nikdo nejsme 100%, ale někteří z nás se o to vždy snaží. A pan Hrbáč je takový. Děkuji.

google

Jakub Hrbáč není první realitní makléř, se kterým mohu spolupracovat, ale zatím je jediný, který mě přesvědčil, že i v tomto businessu je prostor pro zajímavé inovace a kreativní řešení v praktickým každém realitním projektu.

google

Jakub je muž inovací v oblasti českého realitního trhu. Oceňuji jeho vnitřní hodnoty, zodpovědnost, kvalitu práce, férovost. Hledá společnou cestu, aby každý zákazník byl naprosto spokojen. Symbioza profesních a osobních dovedností z něj činí jedinečného realitního makléře.

google

Poznali jsme se v podnikatelském klubu, a i přes to, že nejsem Jakubovým klientem, tak můžu s čistým svědomím doporučit jeho služby, protože Jakub je odborníkem na svém místě.

google

Vysoce profesionální přístup, obrovský přehled ve všech oblastech problematiky realit.

google

Rychlost, pohotovost, vstřícnost a upřímný zájem nejlépe charakterizují realitního makléře Jakuba Hrbáče.

google

Velmi se mi líbí Jakubův přístup k práci a jeho role inovátora v realitním byznysu.

google

Vstřícné profesionální jednání. Děkuji