Odhad nemovitosti

Vypracuji vám profesionální odhad tržní ceny vaší nemovitosti

Pomůžu vám nemovitost prodat dobrým odhadem

Odhad nemovitosti je při prodeji naprosto klíčový. Můžete mít skvělé fotky, homestaging, videa, půdorysy, ale se špatnou cenou vám to bude všechno k ničemu. Nebo prodáte, ale přijdete o spoustu peněz. Proto si dávám na tomto úkolu velmi záležet. Ač znám trh jako své boty, začínám vždy podrobnou cenovou tržní analýzou. Právě díky ní stanovíme reálné rozmezí ceny, na kterém můžeme postavit celou strategii prodeje.

Vypracuji pro vás také odhad nemovitosti pro dědické řízení. Chápu, že pokud vám zemřel někdo blízký, prožíváte smutné chvíle. Proto provedu odhad citlivě a tak, aby vás co nejméně zatěžoval.

Odhad nemovitosti

Jak se dělá přesný odhad nemovitosti

Pro stanovení tržní ceny používám komplexní metodu vycházející z celé řady aspektů. Nespoléhám se na porovnávání předražených nabídek na realitních serverech, kde jsou z 90 % jen vysněné ceny majitelů, které neodráží reálnou situaci na trhu. Jako makléř vím, jak se reality prodávají ve skutečnosti a budeme vycházet raději z toho.

Podle statistik je největší sledovanost nových nabídek v prvních týdnech po zveřejnění. Když mají špatný cenový odhad a dostanou nálepku „předražené“, majitel o tohle nejsilnější období přichází. Časem musí jít cena stejně dolů, ale zlaté období největšího zájmu se už nevrátí. U vás tohle nedopustím.

Na druhé straně je právě prvních několik týdnů tou správnou příležitostí, kdy je možné prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

Najít ten správný balanc, aby byla cena zajímavá pro vás i pro trh, to je to skutečně umění.

Při prodeji nemovitosti se mnou budete mít odhad nemovitosti zdarma

Odhad ceny nemovitosti

Odhad nemovitosti
  • Vyberte typ odhadu
  • Informace o vás
  • Nemovitost
  • Detaily nemovitosti
  • Odhad