Jak vytvořit úspěšný reality inzerát (10. díl)

Sdílejte video:

Inzertní portály

Inzerci na internetu můžeme rozdělit na dvě základní skupiny, placené a zdarma. Většina placených má velký dosah a sledovanost, ale to není pravidlem. Umožní vám lepší prezentaci, vkládání více fotografií a videa, lepší orientaci a příjemné prostředí pro editaci.

Neplacených serverů je celá řada, ale pouze pár z nich vám může být k užitku. Ve většině případů se vám budou z těchto serverů ozývat pouze realitní makléři, kteří vám s prodejem pomohou, nebo „mají vážného zájemce“, se kterým se tam přijdou podívat.

Zkuste si přečíst několik náhodných inzerátů a poučit se z chyb, které tam naleznete. Zahrňte do textu základní parametry, vlastnosti domu, dostupnost a co v okolí můžete najít a navštívit. Subjektivní popisek hlásající, jak krásně se tam budou noví majitelé cítit, nebo že rostlinám na zahrádce se perfektně daří, nikoho neohromí. Ba naopak, může i uškodit. Buďte věcní a pište pravdu.

Nejznámější realitní portály:

Sreality.cz
Realitymix.cz
Reality.iDnes.cz
ViaReality.cz
Bezrealitky.cz
Reality.Bazos.cz
Hyperreality.cz

Z praxe:

V každém regionu se vyskytují i další realitní servery, které mohou být lokálně známější a silnější. Zkuste se podívat i po nich, protože vám mohou vygenerovat další zájemce.

Potřebujete poradit?

Máte jakýkoliv dotaz? Ozvěte se mi, rádi vám sdělím veškeré informace týkající se realitního světa…

Realitní praxe od roku

2009

Držitel mezinárodního ocenění

Jsem na sociálních sítích.
Sledujte mě...