Jak vytvořit úspěšný reality inzerát (10. díl)

Sdílejte video:

Inzertní portály

Inzerci na internetu můžeme rozdělit na dvě základní skupiny, placené a zdarma. Většina placených má velký dosah a sledovanost, ale to není pravidlem. Umožní vám lepší prezentaci, vkládání více fotografií a videa, lepší orientaci a příjemné prostředí pro editaci.

Neplacených serverů je celá řada, ale pouze pár z nich vám může být k užitku. Ve většině případů se vám budou z těchto serverů ozývat pouze realitní makléři, kteří vám s prodejem pomohou, nebo „mají vážného zájemce“, se kterým se tam přijdou podívat.

Zkuste si přečíst několik náhodných inzerátů a poučit se z chyb, které tam naleznete. Zahrňte do textu základní parametry, vlastnosti domu, dostupnost a co v okolí můžete najít a navštívit. Subjektivní popisek hlásající, jak krásně se tam budou noví majitelé cítit, nebo že rostlinám na zahrádce se perfektně daří, nikoho neohromí. Ba naopak, může i uškodit. Buďte věcní a pište pravdu.

Nejznámější realitní portály:

Sreality.cz
Realitymix.cz
Reality.iDnes.cz
ViaReality.cz
Bezrealitky.cz
Reality.Bazos.cz
Hyperreality.cz

Z praxe:

V každém regionu se vyskytují i další realitní servery, které mohou být lokálně známější a silnější. Zkuste se podívat i po nich, protože vám mohou vygenerovat další zájemce.

Pomohu i s vaší nemovitostí

a vyjednám vám nejlepší podmínky

57 %

Prodaných nemovitostí za vyšší cenu

11 %

Průměrné navýšení ceny nemovitosti

TOP 20

Nejlepších makléřů RE/MAX