Život Žabovřesk aneb Kvákání o architektuře

Sdílejte článek:

Předminulý víkend proběhla naše první akce pro lidi, kterou jsme pořádali v Brně – Žabovřeskách. Jednalo se o sobotní naučnou, hravou procházku po architektonických skvostech v této městské části nazvanou Život Žabovřesk aneb Kvákání o architektuře. Zúčastnilo se ji neuvěřitelných 150 lidí!

Sluníčko svítilo a to samozřejmě všem zpříjemnilo odpolední procházku, která se konala mezi 13 – 16 hodinou. Měl jsem tu milou povinnost oficiálně přivítat všechny účastníky i pana starostu Marka Šlapala, který měl také proslov.

Na celé trase se nacházelo 8 stanovišť, kde byli připraveni naši makléři. Ti pomáhali plnit všem účastníkům dané úkoly, které pro ně byli připraveny. Prošli mnoho architektonických skvostů, zajímavých míst, dozvěděli se mnoho nového, ale hlavně strávili krásný den na procházce při posledním teplém sluníčku.

Naší akce Kvákání o architektuře se zúčastnilo 55 skupinek. To bylo dohromady něco kolem 150 lidí. Všem se akce náramně líbila a všichni si tento den užili. Kromě barevných balónku, nafukovacích zvířat, měli všichni zajištěno i občerstvení v místní restauraci Rosnička.

Pro nás to bylo samozřejmě mnoho práce, dřiny a odříkání, ale výsledek stál určitě za to. Shodli jsme se na tom, že příště…vymyslíme možná něco dalšího…

Pomohu i s vaší nemovitostí

a vyjednám vám nejlepší podmínky

57 %

Prodaných nemovitostí za vyšší cenu

11 %

Průměrné navýšení ceny nemovitosti

TOP 20

Nejlepších makléřů RE/MAX

Další příspěvky