Výměna oken skončila katastrofou

Sdílejte článek:

Před pár dny jsem se byl podívat na byt v panelovém domě, který se bude prodávat. Byt je před rekonstrukcí a tak jsem neměl žádná valná očekávání o jeho stavu. To, co mě však překvapilo, a doslova vyrazilo dech, byl stav nových plastových oken a jejich usazení.

Majitelé stavebnictví nerozumí, proto si najali firmu, která jim okna vyměnila s tím, že nebudou mít žádné starosti. Zevnitř vypadalo vše perfektně, okna jsou plně funkční, a tak byli spokojení.

Technický stav:

Co se technického stavu týká, jsem na některé věci jako pes. Nespokojím se pouze s komentáři majitelů a všechno si potřebuji osahat a ověřit. Když něco budu nabízet, tak za to přece ručím a nesu zodpovědnost.

Vyzkoušel jsem proto plastová euro okna ve všech místnostech a podíval se také na jejich usazení. Měnili je před pár měsíci, tak všechno bude určitě v pořádku. To co jsem ale viděl, byla diletantská práce naprostých amatérů! Špatně usazené parapety, díry mezi okenním rámem a fasádou, do kterých teče voda.

Na kritické vady jsem samozřejmě paní majitelku hned upozornil. Před prodejem to musíme dát dohromady, spravit či reklamovat. Zájemci jsou dnes důslední, a dokonce i při nedostatečné nabídce bytů, by nám toto obili o hlavu a požadovali výraznou slevu z kupní ceny.

Prodej bytu je o stovkách drobných kroků, které musíme dát dohromady, abychom mohli společně dosáhnout maximální možné ceny. Proto svým klientům pomáhám a řeším za ně spousty věcí nad rámec své práce tak, aby byli maximálně spokojeni.

Pokud Vám na prodeji bytu opravdu záleží, kontaktujte mě. My v RE/MAXu totiž měníme způsob, jakým se dnes nemovitosti prodávají.

Pomohu i s vaší nemovitostí

a vyjednám vám nejlepší podmínky

57 %

Prodaných nemovitostí za vyšší cenu

11 %

Průměrné navýšení ceny nemovitosti

TOP 20

Nejlepších makléřů RE/MAX

Další příspěvky