Výměna oken skončila katastrofou

Sdílejte článek:

Před pár dny jsem se byl podívat na byt v panelovém domě, který se bude prodávat. Byt je před rekonstrukcí a tak jsem neměl žádná valná očekávání o jeho stavu. To, co mě však překvapilo, a doslova vyrazilo dech, byl stav nových plastových oken a jejich usazení.

Majitelé stavebnictví nerozumí, proto si najali firmu, která jim okna vyměnila s tím, že nebudou mít žádné starosti. Zevnitř vypadalo vše perfektně, okna jsou plně funkční, a tak byli spokojení.

Technický stav:

Co se technického stavu týká, jsem na některé věci jako pes. Nespokojím se pouze s komentáři majitelů a všechno si potřebuji osahat a ověřit. Když něco budu nabízet, tak za to přece ručím a nesu zodpovědnost.

Vyzkoušel jsem proto plastová euro okna ve všech místnostech a podíval se také na jejich usazení. Měnili je před pár měsíci, tak všechno bude určitě v pořádku. To co jsem ale viděl, byla diletantská práce naprostých amatérů! Špatně usazené parapety, díry mezi okenním rámem a fasádou, do kterých teče voda.

Na kritické vady jsem samozřejmě paní majitelku hned upozornil. Před prodejem to musíme dát dohromady, spravit či reklamovat. Zájemci jsou dnes důslední, a dokonce i při nedostatečné nabídce bytů, by nám toto obili o hlavu a požadovali výraznou slevu z kupní ceny.

Prodej bytu je o stovkách drobných kroků, které musíme dát dohromady, abychom mohli společně dosáhnout maximální možné ceny. Proto svým klientům pomáhám a řeším za ně spousty věcí nad rámec své práce tak, aby byli maximálně spokojeni.

Pokud Vám na prodeji bytu opravdu záleží, kontaktujte mě. My v RE/MAXu totiž měníme způsob, jakým se dnes nemovitosti prodávají.

Potřebujete poradit?

Máte jakýkoliv dotaz? Ozvěte se mi, rádi vám sdělím veškeré informace týkající se realitního světa…

Realitní praxe od roku

2009

Držitel mezinárodního ocenění

Jsem na sociálních sítích.
Sledujte mě...

Další příspěvky