Realitní konference – RE/MAX Convention 2014

Sdílejte článek:

11. – 12. dubna proběhla největší realitní konference v České republice. Odehrála se na zajímavém místě ve víceúčelové hale Gong v Ostravě Vítkovicích. Tak jako každý rok jde převážně o vzdělávací akci, na které vystupuje mnoho zahraničních hostů.

Jedním z nich, který se podělil o své dvacetileté zkušenosti, byl majitel 6 realitních kanceláří Conrad Zurini. Přiletěl z Kanady, kde má pod sebou skoro 400 makléřů, a řadí se mezi špičku na světovém trhu.

Dalším hostem byl viceprezident RE/MAX International Larry Oberly, jenž otvírá a zavádí master franšízy po celém světě. Na podiu samozřejmě nemohl chybět i syn jednoho ze zakladatelů Michael Polzler managing-director RE/MAX Europe.

Zhodnocení dosavadní práce se ujal prezident RE/MAX Česká republika a Slovensko David Krajný, který děkoval všem makléřů a majitelům kanceláří. Hovořil o neustále se zvyšující kvalitě našich služeb, kterou má možnost porovnat v rámci jiných realitních sítí a kanceláří.

Celá akce byla zakončená slavnostním udělování cen, kde byli ocenění ti nejlepší realitní makléři. Jednu z cen jsem obdržel i já za nejvíce referenčních obchodů za rok 2013. Chtěl bych tímto poděkovat všem klientů a kolegům, kteří se na mě v minulém roce obrátili. Děkuji.

Pomohu i s vaší nemovitostí

a vyjednám vám nejlepší podmínky

57 %

Prodaných nemovitostí za vyšší cenu

11 %

Průměrné navýšení ceny nemovitosti

TOP 20

Nejlepších makléřů RE/MAX

Další příspěvky