Prodej domu Brno – Medlánky | Pod pokličkou – Malování

Sdílejte článek:

Pod pokličkou – Malování

Majiteli jsem byl požádán, abych za ně vyřešil prodej domu v lokalitě Brno – Medlánky. Protože je potřeba před samotným prodejem nachystat spoustu věcí, postupně se mrkneme na to, které to jsou.

„Já Vás zdravím přátelé, dneska z Medlánek z ulice Rysova. Za mnou můžete vidět rodinný dům 6+1 s malou zahrádkou, který právě připravuji do prodeje. Před pár týdny tam byli malíři, tak se půjdeme podívat, jak to tam po nich vypadá.

Jak se tady tak procházím a dívám se okolo, tak dobře odvedená práce. Na kluky je vždycky spoleh. Všechno vždy oblepí, přestěhují, přikryjí a uklidí po sobě tak, že tady není žádný nepořádek, a nemusíme volat ani úklidovou firmu. Takže za mě zase značka ideál.

Vidíte, že kluci jsou šikovní, všechno pořádně oblepí, tak aby bylo všechno čisté a krásné. Určitě všem doporučuji před prodejem vymalovat a pěkně to nachystat. Ne proto, že schováte nějaké drobné prasklinky nebo jiné vady, ale protože se lidé na prohlídkách budou cítit lépe. Je to tady čistší, hezčí. Zároveň to můžete vzít jako takovou částečnou přípravu, částečný úklid, můžete vyhodit přebytečný nábytek, začnete skládat věci do krabic. Určitě Vám to ulehčí i prodej jako takový. Říkám, že i tady nahoře jsem s klukama spokojen, takže pokud byste potřebovali v budoucnu tip na super malíře, dejte mi určitě vědět. “

Potřebujete poradit?

Máte jakýkoliv dotaz? Ozvěte se mi, rádi vám sdělím veškeré informace týkající se realitního světa…

Realitní praxe od roku

2009

Držitel mezinárodního ocenění

Jsem na sociálních sítích.
Sledujte mě...

Další příspěvky