Jak zaručeně odradit zájemce o Váš dům

Sdílejte článek:

Pořád se nestačím divit. I přesto, že jsem již hodně od roku 2009 zažil na realitní scéně, jsem uváděn v němý úžas. Když jsem dnes uvažoval nad tím, o čem bych tento týden informoval, vyrazila mi dech následují fotografie:

„Prodám dům s bazénem“

Pro jistotu jsem se podíval do kalendáře, ale Apríl byl před více než dvěmi měsíci. Majitel buďto spadl z jahody, nebo si jeho makléř frčí na něčem, co bych si možná taky dal…

Téma: „fotografie prodává“, které míváme na našich školeních s Kateřinou Budskou, by možná potřebovalo oprášit. A proto jsem se rozhodl, ukázat Vám svou tajnou sbírku těch nejšílenějších fotek z české realitní jungle.

Upozornění ministra zdravotnictví

„Zhlédnutí může způsobit nekontrolovatelné záchvaty smíchu, vypadávání očí z důlku, ale i zármutek a usedavý pláč – nad práci některých našich kolegů.“ Poznámka pod čarou: fotografie jsou z veřejných realitních serverů různých realitních kanceláří.

Z těchto fotografií přímo srší:

„Jsem krásný a prostorný byt!“

„Je ve mě spousta místa a ty se tady budeš cítit jako doma.“

„Rád se tady budeš vracet a trávit ve mě všechen volný čas.“

Dovedete si představit, že seriózní kupec zavolá o prohlídku na tyto nemovitosti? A co na to pan majitel? A co na to Jan Tleskač?

Pokud chcete předejít trapné situaci, kdy se při prodeji Vašeho domu budete stydět za jeho vzhled a prezentaci, podívejte se, jak by to mohlo vypadat a co je pro to potřeba udělat. Rád Vám s tím pomohu.

A na závěr zkusme si slíbit, že to je naposledy co se pozastavujeme nad tímto tématem a budeme se zaměřovat na lepší nadcházející zítřky v podobě vysvědčení, dovolených a popíjení chlazených nápojů u bazénu.

 

Pomohu i s vaší nemovitostí

a vyjednám vám nejlepší podmínky

57 %

Prodaných nemovitostí za vyšší cenu

11 %

Průměrné navýšení ceny nemovitosti

TOP 20

Nejlepších makléřů RE/MAX

Další příspěvky