Jak zaručeně odradit zájemce o Váš dům

Sdílejte článek:

Pořád se nestačím divit. I přesto, že jsem již hodně od roku 2009 zažil na realitní scéně, jsem uváděn v němý úžas. Když jsem dnes uvažoval nad tím, o čem bych tento týden informoval, vyrazila mi dech následují fotografie:

„Prodám dům s bazénem“

Pro jistotu jsem se podíval do kalendáře, ale Apríl byl před více než dvěmi měsíci. Majitel buďto spadl z jahody, nebo si jeho makléř frčí na něčem, co bych si možná taky dal…

Téma: „fotografie prodává“, které míváme na našich školeních s Kateřinou Budskou, by možná potřebovalo oprášit. A proto jsem se rozhodl, ukázat Vám svou tajnou sbírku těch nejšílenějších fotek z české realitní jungle.

Upozornění ministra zdravotnictví

„Zhlédnutí může způsobit nekontrolovatelné záchvaty smíchu, vypadávání očí z důlku, ale i zármutek a usedavý pláč – nad práci některých našich kolegů.“ Poznámka pod čarou: fotografie jsou z veřejných realitních serverů různých realitních kanceláří.

Z těchto fotografií přímo srší:

„Jsem krásný a prostorný byt!“

„Je ve mě spousta místa a ty se tady budeš cítit jako doma.“

„Rád se tady budeš vracet a trávit ve mě všechen volný čas.“

Dovedete si představit, že seriózní kupec zavolá o prohlídku na tyto nemovitosti? A co na to pan majitel? A co na to Jan Tleskač?

Pokud chcete předejít trapné situaci, kdy se při prodeji Vašeho domu budete stydět za jeho vzhled a prezentaci, podívejte se, jak by to mohlo vypadat a co je pro to potřeba udělat. Rád Vám s tím pomohu.

A na závěr zkusme si slíbit, že to je naposledy co se pozastavujeme nad tímto tématem a budeme se zaměřovat na lepší nadcházející zítřky v podobě vysvědčení, dovolených a popíjení chlazených nápojů u bazénu.

 

Potřebujete poradit?

Máte jakýkoliv dotaz? Ozvěte se mi, rádi vám sdělím veškeré informace týkající se realitního světa…

Realitní praxe od roku

2009

Držitel mezinárodního ocenění

Jsem na sociálních sítích.
Sledujte mě...

Další příspěvky