Jak jsem dostal svůj inzerát do nejčtenější rubriky iDnes.cz

Sdílejte článek:

V minulém měsíci se mi povedlo něco, co se nestává každý den. Díky vazbám a kontaktům na správných místech se mi podařilo prosadit jednu z mých nemovitostí na stránky iDnes, konkrétně do rubriky bydlení. Ta patří dlouhodobě mezi ty nejčtenější.

Jeden z mnoha důvodů, proč se na mě lidé obracejí jako na realitního makléře je ten, že umím oslovit mnohonásobně více zájemců, než kolegové z branže. Je to díky desítkám různých vrstev efektivního marketingu, které při své práci využívám.

Abych Vám to vysvětlil, dovolím si tento proces přirovnat k trychtýři na vodu. Do malého trychtýře nalijete málo vody a na konci Vám teče jen úzký proužek. Když si však vezmete obrovský trychtýř a nalijete do něj stovky potenciálních zájemců, tak na konci dostanete obrovský proud prohlídek a následně i kupujících.

V našem případě prodeje mezonetového bytu 5+1 v Králově Poli (odkaz naleznete pod videem), se mi povedlo dostat byt do většího povědomí právě díky ojedinělé propagaci na iDnesu.

Pokud chcete svoji nemovitost prodat za nejvyšší možnou cenu, rychle a především bezpečně, je potřeba si najít někoho, kdo své práci rozumí a nespokojí se s průměrem. Někoho, kdo hledá způsoby, jak svoji práci zefektivnit a dělat ji lépe, než ostatní.

Děkuji za Vaši přízeň, krásné vánoční svátky a do nového roku hlavně to zdravíčko. Tak na viděnou v roce 2020.

https://www.idnes.cz/bydleni/na-navsteve/prodej-bytu-praha-brno-terasa-balkon-pudni-byt-mezonet.A191119_124119_dum_osobnosti_web/4#space-a

Potřebujete poradit?

Máte jakýkoliv dotaz? Ozvěte se mi, rádi vám sdělím veškeré informace týkající se realitního světa…

Realitní praxe od roku

2009

Držitel mezinárodního ocenění

Jsem na sociálních sítích.
Sledujte mě...

Další příspěvky