Cena Superbrands Award

Sdílejte článek:

Tato prestižní cena je udělována značkám s nejlepší pověstí a silným dopadem na lokální trh. „Jako jediná realitní kancelář v Česku jsme získali prestižní ocenění Superbrands. Osobně takový titul vnímám jako potvrzení mimořádné kvality naší práce, čehož si velice vážím.“ konstatoval David Krajný, majitel značky RE/MAX Česká a Slovenská republika.

Program Superbrands vznikl před 20 lety ve Velké Británii. V Česku byl zatím odstartován třetí ročník. Cílem ocenění je ukázat veřejnosti přehled o významných značkách, které pozitivně ovlivňují jejich každodenní životy. Cena Superbrands Award je uznávána jako mimořádné ocenění na celém světě.

O udělení titulu se rozhoduje na základě spotřebitelského průzkumu, prováděného agenturou GFK, expertní skupinou Brand Council, která je tvořená odborníky v oblasti brand marketingu, zástupci profesních organizací, kreativci a experty na oceňování značek.

„Uděleného ocenění si velmi vážíme a je pro nás dalším potvrzením kvality servisu, který svým klientům umíme poskytnout. Vždy jsme byli leadery, kteří do realit zavádí nové postupy a zlepšují kvalitu služeb. To, že jsme v rámci realitního trhu jedinými držiteli takového ocenění, naši pozici jen potvrzuje,“ říká k ocenění Hanuš Němeček, výkonný ředitel RE/MAX.

Osobně jsem přesvědčen, že cesta kvality se vždy vyplácí. Proto jsem i mezi prvními absolvoval například nezávislou certifikaci ISO 17024 u české společnosti pro jakost, která garantuje poskytovanou kvalitu služeb. Ocenění Superbrands je potvrzením toho, že tato strategie je správná, a nese své ovoce.

Pokud tedy znáte někoho, nebo dokonce sami řešíte prodej či koupi nemovitosti, víte, že se na mě můžete s důvěrou obrátit.

Pomohu i s vaší nemovitostí

a vyjednám vám nejlepší podmínky

57 %

Prodaných nemovitostí za vyšší cenu

11 %

Průměrné navýšení ceny nemovitosti

TOP 20

Nejlepších makléřů RE/MAX

Další příspěvky