Cena Superbrands Award

Sdílejte článek:

Tato prestižní cena je udělována značkám s nejlepší pověstí a silným dopadem na lokální trh. „Jako jediná realitní kancelář v Česku jsme získali prestižní ocenění Superbrands. Osobně takový titul vnímám jako potvrzení mimořádné kvality naší práce, čehož si velice vážím.“ konstatoval David Krajný, majitel značky RE/MAX Česká a Slovenská republika.

Program Superbrands vznikl před 20 lety ve Velké Británii. V Česku byl zatím odstartován třetí ročník. Cílem ocenění je ukázat veřejnosti přehled o významných značkách, které pozitivně ovlivňují jejich každodenní životy. Cena Superbrands Award je uznávána jako mimořádné ocenění na celém světě.

O udělení titulu se rozhoduje na základě spotřebitelského průzkumu, prováděného agenturou GFK, expertní skupinou Brand Council, která je tvořená odborníky v oblasti brand marketingu, zástupci profesních organizací, kreativci a experty na oceňování značek.

„Uděleného ocenění si velmi vážíme a je pro nás dalším potvrzením kvality servisu, který svým klientům umíme poskytnout. Vždy jsme byli leadery, kteří do realit zavádí nové postupy a zlepšují kvalitu služeb. To, že jsme v rámci realitního trhu jedinými držiteli takového ocenění, naši pozici jen potvrzuje,“ říká k ocenění Hanuš Němeček, výkonný ředitel RE/MAX.

Osobně jsem přesvědčen, že cesta kvality se vždy vyplácí. Proto jsem i mezi prvními absolvoval například nezávislou certifikaci ISO 17024 u české společnosti pro jakost, která garantuje poskytovanou kvalitu služeb. Ocenění Superbrands je potvrzením toho, že tato strategie je správná, a nese své ovoce.

Pokud tedy znáte někoho, nebo dokonce sami řešíte prodej či koupi nemovitosti, víte, že se na mě můžete s důvěrou obrátit.

Potřebujete poradit?

Máte jakýkoliv dotaz? Ozvěte se mi, rádi vám sdělím veškeré informace týkající se realitního světa…

Realitní praxe od roku

2009

Držitel mezinárodního ocenění

Jsem na sociálních sítích.
Sledujte mě...

Další příspěvky