3 důležité informace

Sdílejte článek:

Dražby šroubují ceny bytů vzhůru

Trh se změnil. Před pár lety byl prodávající rád, když sehnal na svou nemovitost alespoň jednoho kupce. Dnes, se lidi předhánějí, kdo ji koupi jako první. Proto jsme v RE/MAXu zavedli prodej formou aukce, která pomáhá vydělat Vám, majitelům, více peněz.

V klasických realitních kancelářích to funguje tak, že kdo si dům zarezervuje jako první, ten ho i koupí. Podle slov ředitele RE/MAXu pana Milana Žáka, se v Praze takto nabízené byty prodávají o 10 % dráž. Takže proč toho nevyužít i v Brně?

Formou Open Housu a následné aukce jsem v minulosti již několik bytů a domů prodal. Mnoho z nich za vyšší cenu, než jsme původně požadovali. Každý klient má jednu možnost podání a neví, kolik nabídli ostatní. S výhercem aukce se následně podepíše kupní smlouva.

Takže pokud uvažujete o změně a prodeji Vašeho domova, zavolejte mi a výhodnou aukci uděláme třeba na Vašem domě.

Nečekané umístění v TOP 10 nejlepších makléřů

Všichni jsme již asi slyšeli rčení: „Pokud se nepochválíš sám, nikdo jiný to za tebe neudělá.“. Nevím, čím jsem si to zasloužil, ale mám to štěstí, že mě zase chválí i naše konkurence.

Chtěl bych tímto poděkovat Patriku Malárovi z brněnského Fincentra. Ten mi odhalil skutečnost, že patřím do elitní skupiny TOP 10 nejlepších makléřů na webu Srovnání Makléřů cz. Do té doby jsem ani nevěděl, že něco takového existuje.

Tento serveru, stejně jako hodnocení u nás v RE/MAXu, bere v potaz pouze zpětné vazby od klientů. Díky jejich pozitivnímu hodnocení jsem v rámci kvality práce na 5 místě z celé české republiky. Takže ještě jednou děkuji.

Češi berou chalupy a chaty útokem

Meziroční prodej se zvýšil o cca 40 %. Zájem je nejvíce o rekreační objekty k celoročnímu bydlení. Minulý rok nakupovali Češi spíš chalupy k rekonstrukci, letos si klidně připlatí za již udělanou rekonstrukci.

Potřebujete poradit?

Máte jakýkoliv dotaz? Ozvěte se mi, rádi vám sdělím veškeré informace týkající se realitního světa…

Realitní praxe od roku

2009

Držitel mezinárodního ocenění

Jsem na sociálních sítích.
Sledujte mě...

Další příspěvky