Tomáš Pitrocha

Dobrý den pane Fráňo,

dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali a krátce zhodnotili spolupráci s realitní kanceláří Remax zastoupenou v našem obchodním případu makléřem panem Jakubem Hrbáčem.

Z rodinných důvodů jsme byli nuceni v listopadu loňského roku zrealizovat výměnu našeho bytu 2+1 za byt větší a s velkým výtahem. Zaujal nás velmi dobře zpracovaný inzerát na byt 3+kk v bytovém souboru Kamechy, který splňoval naše požadavky. Již na prohlídce bytu bylo díky příjemnému jednání pana Jakuba Hrbáče jasné, že budeme nejen kupovat nový byt, ale i prodávat náš stávající byt za jeho pomoci. Seznámili jsem ho s naší situací a sdělili mu, že je pro nás důležité, aby celý obchod a výměna bytu proběhla do konce března roku.

Pan Hrbáč se zhostil celé akce velmi zodpovědně. Vypracoval časový harmonogram, zpracoval inzerát s profesionálním nafocením bytu, umístil na balkon reklamní plachtu a po okolí rozvěsil letáčky s inzerátem. Následně nás informoval o počtu zájemců. Zorganizoval prohlídku bytu pro první tří zájemce na jeden den. Celou prohlídku měl výborně připravenou, kvalifikovaně a vstřícně komunikoval s potencionálními kupci a následně jim předal připravené dokumenty. Za další dva dny nás informoval, že má kupce. Náš byt byl za jeho pomoci prodán za 7 dní!

Poté následoval kolotoč administrativních úkonů, které zajišťoval, úspěšně koordinoval a po celou dobu s námi udržoval kontakt a pravidelně nás informoval o průběhu. Zajišťoval též výbornou spolupráci s paní advokátkou Mgr.Miladou Blumaierovou. Výhoda provedení obou obchodních případů u jednoho schopného makléře byla nepřehlédnutelná.

Vše proběhlo dle našich představ a my jsme se nastěhovali do nového bytu.

Závěrem bych chtěl Jakubovi velice poděkovat za jeho profesionální, obětavý, spolehlivý, vstřícný, lidský a férový přístup a za vše co pro nás udělal. Je to profík, který dělá RK Remax Pro dobré jméno a má dle našeho názoru budoucnost před sebou. Pokud budeme v budoucnu potřebovat služby realitního makléře, určitě rádi využijeme jeho služeb.