Jan, Lenka a Alenka Adamovi

Rádi bychom touto cestou poděkovali a podělili se o veskrze pozitivní zkušenost s prací pana Jakuba Hrbáče.

Po narození dcerky jsme zatoužili po vlastním bydlení a na doporučení zkontaktovali přímo pana Hrbáče. Prakticky ihned jsme si dohodli schůzku a byli od začátku mile překvapeni jeho profesionálním, ale zároveň velmi lidským přístupem. Jakub pečlivě vyslechl a sumarizoval naše požadavky, které byly v některých ohledech docela limitující. Svědomitě pak vyhledával, filtroval a zasílal inzeráty, které by mohly odpovídat našim požadavkům, na požádání zjišťoval rychle další informace a domlouval prohlídky tak, aby odpovídaly našim s ohledem na dítě lehce omezeným možnostem. Jakožto v tomto oboru naprosto nezkušení jsme velice ocenili jeho přístup při prohlídkách, kdy sám zjišťoval informace, které by nás ani nenapadly. Neúnavně hledal dále i přes pár odmítnutí bytů, které pro nás nebyly úplně to pravé, nezastavila jej ani poměrně omezená nabídka na poli, které nás zajímalo. Vždy naslouchal, nepřesvědčoval nás o snížení nároků, odpovídal vždy ochotně i na opakované a z našeho pohledu někdy až hloupé otázky.

Téměř po roce se objevil byt, který se nám okamžitě zalíbil. Pan Hrbáč nás dostat ještě před první prohlídku a vzápětí nás úspěšně provedl i náročným licitováním na dálku s dalšími zájemci. Nezdráhám se říci, že i jeho komunikace měla lví podíl na tom, že jsme byt získali my. Nezměrně nám také pomohl v zařizování kolem hypotéky, právním servisu, předání bytu zajištění dalších věcí okolo bytu, které by nás vzhledem k mému pracovnímu vytížení stály hodně času a starostí. Svou činnost koordinoval s naším finančním poradcem i s agentkou prodávajících, takže se celá záležitost odehrávala s minimálními časovými prodlevami. Díky tomu všemu jsme se mohli přesně dva měsíce po zveřejnění inzerátu nastěhovat do krásného bytu 4+1 v pro nás vynikající lokalitě, který odpovídá našim představám prakticky dokonale.

Panu Hrbáčovi bychom tímto chtěli poděkovat za skvělou práci na všech frontách. Jako profesionálovi znalému své práce, bořícímu zažité představy o realitních agentech. Jako skvělému člověku, u nějž se cítíte v nejlepších rukou a nepřipadáte si jako klient, ale jako přítel. Jako člověku, který učiní opravdu vše, co je v jeho silách, aby váš sen o bydlení dovedl ke šťastnému konci.

Děkujeme Vám, Jakube, za všechno.