+420 733 679 941 jakub.hrbac@re-max.cz

Reference

Alena Tomešová

Se službami pana Hrbáče jsem byla moc spokojená. Kromě propagace a homestagingu zařídil i úklid, vyklizení a výmalbu bytu s výběrem z několika nabídek. Ocenila jsem organizovanost, proaktivitu a příjemné jednání. Právní transakce proběhla také naprosto bez problémů.

Alena Tomešová

Milý Jakube, díky za vše co jste pro mne udělal, nezapomenu na to. Přeji hodně spokojených chvil ve Vašem životě

Helena Jurajdová

S prací Jakuba Hrbáče jako realitního makléře jsem byl velmi spokojen. Ne kvůli otevřenému jednání, spolehlivosti, kvalitnímu zpracování inzerce a vstřícnému přístupu, ale hlavně kvůli výsledku naší spolupráce = brzkému najití klienta na moji inzerci a spolupráci při uzavření smlouvy.

Lukáš Krejčí

Svoji nabídku na pronájem bytu jsem původně umístil zejména na internetových realitních webech a v několika více či méně známých „kamenných“ realitních kancelářích (celkem 11). Realitní kancelář Remax zastoupená makléřem Jakubem Hrbáčem mě zaujala hned při prvním kontaktu tím, že narozdíl od všech ostaních trvala na osobní návštěvě bytu. Pan Hrbáč si vše důkladně nafotil a zajímal se o všechny okolnosti související se samotným bytem a také jeho okolím. Ostatním kancelářím vždy stačila pouze sada fotografií, které jsem jim poslal spolu s mým slovním popisem. Uznávám, že to pro mě bylo jednodušší, avšak tyto kanceláře v podstatě vůbec netušily, jaký byt prodávaji a zájemcům nabízely „zajíce v pytli“.

Čas strávený počáteční prohlídkou ovšem umožnil panu Hrbáčovi kvalitně odfiltrovat zájemce, kteří skutečně o byt zájem měli a ty, kteří zájem neměli. Z ostatních kanceláří jsem absolvoval několik zcela zbytečných prohlídek s klienty, kteří zjistili, že v podobné lokalitě vlastně ani bydlet nechtějí.

Pan Hrbáč se mě ovšem snažil i dále přesvědčit, že nenabízí pouze „výkladní skříň“ tím, že mi zpracoval studii cenových relací podobných bytů, abychom se dostali na cenu odpovídající trhu.

Po celou dobu spolupráce se mnou udržoval pravidelný kontakt a měl stále přehled o tom, zda je nabídka aktuální nebo ne. Kromě toho mi stále poskytoval informace, kolik zájemců si inzerát prohlédlo na internetu a po srovnání s ostatními nabídkami mi doporučoval, jak zvýšit atraktivitu a co udělat s cenou.

Z těchto důvodů jsem byl se spoluprací s panem Hrbáčem a RK Remax nadmíru spokojen. O všech ostatních kancelářích jsem neslyšel buďto nikdy anebo nepravidelně a zřídka pouze když se vyskytl nějaký zájemce. Proto musím říci, že RK Remax je tímto přístupem na neslaném nemastném českém trhu skutečně unikátní a já mám pocit, že přesně takové služby bych od RK očekával. Tím spíše, pokud bych se ocitl v roli zájemce o byt a platil provizi. Nevidím důvod platit celý měsíční nájem firmě, která ani neví, co mi prodává a není schopná mi zodpovědět jakýkoliv detailnější dotaz bez toho, aby sháněla vlastníka. U Remaxu bych takový pocit neměl, protože jsem jej poznal i z pozice nabízejícího.

Pavel Kamenec

Dobrý den pane Fráňo,

dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali a krátce zhodnotili spolupráci s realitní kanceláří Remax zastoupenou v našem obchodním případu makléřem panem Jakubem Hrbáčem.

Z rodinných důvodů jsme byli nuceni v listopadu loňského roku zrealizovat výměnu našeho bytu 2+1 za byt větší a s velkým výtahem. Zaujal nás velmi dobře zpracovaný inzerát na byt 3+kk v bytovém souboru Kamechy, který splňoval naše požadavky. Již na prohlídce bytu bylo díky příjemnému jednání pana Jakuba Hrbáče jasné, že budeme nejen kupovat nový byt, ale i prodávat náš stávající byt za jeho pomoci. Seznámili jsem ho s naší situací a sdělili mu, že je pro nás důležité, aby celý obchod a výměna bytu proběhla do konce března roku.

Pan Hrbáč se zhostil celé akce velmi zodpovědně. Vypracoval časový harmonogram, zpracoval inzerát s profesionálním nafocením bytu, umístil na balkon reklamní plachtu a po okolí rozvěsil letáčky s inzerátem. Následně nás informoval o počtu zájemců. Zorganizoval prohlídku bytu pro první tří zájemce na jeden den. Celou prohlídku měl výborně připravenou, kvalifikovaně a vstřícně komunikoval s potencionálními kupci a následně jim předal připravené dokumenty. Za další dva dny nás informoval, že má kupce. Náš byt byl za jeho pomoci prodán za 7 dní!

Poté následoval kolotoč administrativních úkonů, které zajišťoval, úspěšně koordinoval a po celou dobu s námi udržoval kontakt a pravidelně nás informoval o průběhu. Zajišťoval též výbornou spolupráci s paní advokátkou Mgr.Miladou Blumaierovou. Výhoda provedení obou obchodních případů u jednoho schopného makléře byla nepřehlédnutelná.

Vše proběhlo dle našich představ a my jsme se nastěhovali do nového bytu.

Závěrem bych chtěl Jakubovi velice poděkovat za jeho profesionální, obětavý, spolehlivý, vstřícný, lidský a férový přístup a za vše co pro nás udělal. Je to profík, který dělá RK Remax Pro dobré jméno a má dle našeho názoru budoucnost před sebou. Pokud budeme v budoucnu potřebovat služby realitního makléře, určitě rádi využijeme jeho služeb.

Tomáš Pitrocha

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat Vašemu makléři panu Hrbáčovi za ochotu, vstřícnost a profesionální přístup při prodeji našeho bytu na ul. Bořetická, Brno. Snažili jsme se byt prodat u jiných realitních kanceláří, kde se nám to nedařilo. Již první kontakt s Vašim makléřem nás přesvědčil o zcela jiném, profesionálním přístupu ke klientovi. Realizace prodeje nás převědčila, že jsme zvolili tu správnou realitní kancelář i makléře.

manželé Jašovi

Vážený a milý pane Jakube! Děkuji Vám za profesionální i lidský přístup, za veškerou péči i za všechny úkony, jež bylo třeba vykonat, a také za ty, které byly zcela jistě nad běžný „rámec“. Je velmi dobré, když si hned na začátku nějakou firmou poskytované služby člověk pomyslí, že je „v dobrých rukou“; a je radostné, ba velmi neobvyklé, když si může totéž s jistotou říci i na konci. Ve Vašem případě to platí beze zbytku. Ještě jednou děkuji a přeji Vám, aby se ona radost, kterou při své práci rozdáváte, zúročila i v celém Vašem životě! Vše dobré Vám přeje i vyprošuje

Pavel Krška

Dear Jakub, As we reach the final steps of taking the new flat in Brno, I would like to formally thank you for the exceptional service and support you have given me. Nothing has been too much trouble, and I appreciate the diligence you have shown to deliver to me exactly what’s needed. The first apartment did not work, through no fault of your own, but I was so impressed that within a few hours you had searched for something that was ideal, and we closed on this yesterday. You are responsive, diligent, professional and very supportive, and have perfect English, which was great for me as my Czech is still a little rusty. To everyone that reads this, what ever your property needs, I cannot recommend Jakub highly enough. Thank you Jakub, and be assured we will work together again Regards

Dave

Děkuji za pomoc při prodeji naší nemovitosti. V oboru realit se pohybuji v rámci své práce, a proto jsem vybíral z řady realitních společností. Nakonec jsem s důvěrou vybral pana Jakuba Hrbáče.

Nejprve jsme vedli debatu o tom, jak si postup prodeje představuje, ale nakonec jsme se dohodli, že mu do toho nebudeme mluvit a maximálně splníme jeho představy o přípravě domu na prodej. Bylo to hodně hodin úklidu, ale díky návstěvě služby Home staging, následně díky Open House a dvěma hromadným prohlídkám došlo k rychlému prodeji domu i přes současnou stagnaci trhu. Cena za prodej byla totožná s představovanou cenou.

Můžeme tedy hodnotit, že pan Hrbáč je mužem na svém místě a přesně ví, co dělá, a doporučuji všem, aby naslouchali jeho rad, i když je to někdy náročné. Jakube ještě jednou díky za rychlý prodej naší nemovitosti.

Jaroslav Munster

Oslovila jsem pana Jakuba Hrbáče pro méně častou, ale velmi potřebnou, službu zastupování kupujícího. „Vygooglovala“ jsem ho intuitivně – bez nějakého doporučení. Jeho internetové stránky mě přesvědčily, že je to člověk, kterému mohu věřit a s kým mohu spolupracovat. Od začátku se to potvrdilo. Jakub klade velmi chytré otázky, aby se dopídil tomu, co klient vlastně hledá. Umí výborně naslouchat. Má talent a zkušenosti najít nemovitosti, kde je vhodný poměr mezi kvalitou a cenou. Je velmi spolehlivý a důvěryhodný. Hledá napříč celým realitním trhem, nejen v nabídce Re/max.

Nemyslím si, že bylo jednoduché najít makléře, kteří jsou ochotni spolupracovat s konkurenčním makléřem a sdílet provize. Nemyslím si, že je jednoduché hájit zájmy klienta, i když mě podle zdravého selského rozumu připadá samozřejmé, že vztah kupující-prodávající by měl být reciproční. Není tomu asi zatím zvykem, že by se měli hledat kompromisy a zlatá střední cesta. Každopádně Jakub umí s klidem vyjednávat a také díky němu vše dopadlo ke spokojenosti všech zúčastněných.

Děkuji Vám, Jakube.

Veronika Sharp

Bez nadsázky mohu konstatovat, že mě velmi překvapila především absolutní odbornost a profesionalita v jednání pana Jakuba Hrbáče a nezbývá, než jemu a Vašemu tymu RE/MAX dát zasloužených 10 bodů s poděkováním a přáním všeho nejlepšího do budoucna. S pozdravem

P.S. S doporučením nebudu mít problém

Miroslav Vašíček

Rádi bychom touto cestou poděkovali a podělili se o veskrze pozitivní zkušenost s prací pana Jakuba Hrbáče.

Po narození dcerky jsme zatoužili po vlastním bydlení a na doporučení zkontaktovali přímo pana Hrbáče. Prakticky ihned jsme si dohodli schůzku a byli od začátku mile překvapeni jeho profesionálním, ale zároveň velmi lidským přístupem. Jakub pečlivě vyslechl a sumarizoval naše požadavky, které byly v některých ohledech docela limitující. Svědomitě pak vyhledával, filtroval a zasílal inzeráty, které by mohly odpovídat našim požadavkům, na požádání zjišťoval rychle další informace a domlouval prohlídky tak, aby odpovídaly našim s ohledem na dítě lehce omezeným možnostem. Jakožto v tomto oboru naprosto nezkušení jsme velice ocenili jeho přístup při prohlídkách, kdy sám zjišťoval informace, které by nás ani nenapadly. Neúnavně hledal dále i přes pár odmítnutí bytů, které pro nás nebyly úplně to pravé, nezastavila jej ani poměrně omezená nabídka na poli, které nás zajímalo. Vždy naslouchal, nepřesvědčoval nás o snížení nároků, odpovídal vždy ochotně i na opakované a z našeho pohledu někdy až hloupé otázky.

Téměř po roce se objevil byt, který se nám okamžitě zalíbil. Pan Hrbáč nás dostat ještě před první prohlídku a vzápětí nás úspěšně provedl i náročným licitováním na dálku s dalšími zájemci. Nezdráhám se říci, že i jeho komunikace měla lví podíl na tom, že jsme byt získali my. Nezměrně nám také pomohl v zařizování kolem hypotéky, právním servisu, předání bytu zajištění dalších věcí okolo bytu, které by nás vzhledem k mému pracovnímu vytížení stály hodně času a starostí. Svou činnost koordinoval s naším finančním poradcem i s agentkou prodávajících, takže se celá záležitost odehrávala s minimálními časovými prodlevami. Díky tomu všemu jsme se mohli přesně dva měsíce po zveřejnění inzerátu nastěhovat do krásného bytu 4+1 v pro nás vynikající lokalitě, který odpovídá našim představám prakticky dokonale.

Panu Hrbáčovi bychom tímto chtěli poděkovat za skvělou práci na všech frontách. Jako profesionálovi znalému své práce, bořícímu zažité představy o realitních agentech. Jako skvělému člověku, u nějž se cítíte v nejlepších rukou a nepřipadáte si jako klient, ale jako přítel. Jako člověku, který učiní opravdu vše, co je v jeho silách, aby váš sen o bydlení dovedl ke šťastnému konci.

Děkujeme Vám, Jakube, za všechno.

 

Jan, Lenka a Alenka Adamovi

Tak jako kdysi býval rodinný lékař (to ještě pamatuji), pro člověka, co občas pronajímá, případně prodává nebo kupuje byt je nezbytné si najít člověka, ke kterému máte stejnou absolutní důvěru. Moje zkušenosti s realitní kanceláří Re/Max byly vždy pozitivní. Nejprve to byl pan Stehlík, který mi hledal nájemce do bytu v Brně a když začal působit na jižní Moravě, doporučil mi pana Hrbáče. Oba vždy našli solidní nájemce mého bytu se kterými nebyl žádný problém. Letos jsem prodával byt v Brně po mém bratru, který tragicky zemřel a způsob, jakým se pan Hrbáč zhostil svého úkolu mi opravdu imponoval. Byla to profesionální práce od jednání s kupujícím, příprava smluv, zajištění u advokátní kanceláře včetně daňového přiznání, které už rozhodně nebylo součástí naší smlouvy. Pokud nechcete mít starosti s nájmem, prodejem anebo koupí nemovitosti v Brně, mohu dát hlavu na špalek, že pan Hrbáč je ten správný realitní agent, kterého si můžete vybrat.

Ing. Igor Pokorný