Jak jsem dostal svůj inzerát do nejčtenější rubriky iDnes.cz

Prodej bytu 5+1 Mojmírovo náměstí

Jak jsem dostal svůj inzerát do nejčtenější rubriky iDnes.cz

 

V minulém měsíci se mi povedlo něco, co se nestává každý den. Díky vazbám a kontaktům na správných místech se mi podařilo prosadit jednu z mých nemovitostí na stránky iDnes, konkrétně do rubriky bydlení. Ta patří dlouhodobě mezi ty nejčtenější.

 

Jeden z mnoha důvodů, proč se na mě lidé obracejí jako na realitního makléře je ten, že umím oslovit mnohonásobně více zájemců, než kolegové z branže. Je to díky desítkám různých vrstev efektivního marketingu, které při své práci využívám.

 

Abych Vám to vysvětlil, dovolím si tento proces přirovnat k trychtýři na vodu. Do malého trychtýře nalijete málo vody a na konci Vám teče jen úzký proužek. Když si však vezmete obrovský trychtýř a nalijete do něj stovky potenciálních zájemců, tak na konci dostanete obrovský proud prohlídek a následně i kupujících.

 

V našem případě prodeje mezonetového bytu 5+1 v Králově Poli (odkaz naleznete pod videem), se mi povedlo dostat byt do většího povědomí právě díky ojedinělé propagaci na iDnesu.

 

Pokud chcete svoji nemovitost prodat za nejvyšší možnou cenu, rychle a především bezpečně, je potřeba si najít někoho, kdo své práci rozumí a nespokojí se s průměrem. Někoho, kdo hledá způsoby, jak svoji práci zefektivnit a dělat ji lépe, než ostatní.

 

Děkuji za Vaši přízeň, krásné vánoční svátky a do nového roku hlavně to zdravíčko. Tak na viděnou v roce 2020.

 

https://www.idnes.cz/bydleni/na-navsteve/prodej-bytu-praha-brno-terasa-balkon-pudni-byt-mezonet.A191119_124119_dum_osobnosti_web/4#space-a