+420 733 679 941 jakub.hrbac@re-max.cz

Home staging aneb profesionální příprava nemovitosti

Home staging

Home staging vznikl v Americe v 80. letech a dnes je velice oblíbený a populární po celém světě a nyní i v České republice. Této služby využívají majitelé, kteří chtějí rychleji a výhodněji prodat či pronajmout svou nemovitost. Kouzlo této techniky spočívá v přípravě a naaranžování bytu či domu před focením a prohlídkami, a zlepšit tím první dojem. Obzvláště dnes by měli majitelé využít těchto služeb a nechat si vytvořit atraktivní nemovitost.

Zkušený makléř, který ovládá tyto techniky, s vámi důkladně projde nemovitost a poradí vám, jak ji správně připravit, aby vypadala co nejlépe. Vzhledem k tomu, že většinou kupní rozhodnutí ovlivňují pocity, nesmíte nechat žádnou maličkost náhodě.

Principy home stagingu jsou velice jednoduché a finančně nenáročné. Nemovitost by se měla v první řadě odosobnit. Můžete vymalovat, tím opět prosvětlit prostor, vyměnit nefunkční žárovky, posekat trávník, spravit vrzající dveře, vyklidit přebytečné věci a nábytek. Nedoporučuji nákladné rekonstrukce pouze drobnější opravy.

Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Máte více prohlídek a tím i potenciálních kupců, kteří budou ochotni za perfektní nemovitost dobře zaplatit. Vaše vyjednávací pozice nabude na síle a výrazně se zkrátí doba prodeje.

Homestaging Homestaging  Homestaging Homestaging