+420 733 679 941 jakub.hrbac@re-max.cz

Služby

Profesionální fotograf

Při focení bytů a domů spolupracuji s profesionálním fotografem, který umí vdechnout obrázkům správný rozměr a emoci, která prodává.

Kvalitní fotografie výrazně ovlivňují rychlost a cenu prodávaného domu či bytu. Nejmodernější vybavení v rukou profesionálního fotografa umí proměnit obyčejný pohled v mistrovské dílo.

Nemovitost Brno Nemovitost Brno Nemovitost Brno Nemovitost Brno

Fotografie prodává, nepodceňujte její sílu. Svým klientům poskytuji vždy ty nejlepší služby, které jsou v zahraničí standardem. Mezi tyto služby patří i profesionální fotograf.

 

Videoprezentace

Abych Váš dům ještě více odlišil od konkurence, natáčím krátké video-prezentace. Ty ještě více zaujmou, dají se snadno šířit na internetu a zvedají šanci pro úspěšný prodej Vaší nemovitosti.

 

HomestagingHomestaging

Homestaging je příprava bytu k nafocení a prohlídce zájemců. Po provedení stagingu se váš byt stane atraktivnějším pro více zákazníků. Cílem je zlepšit celkový dojem při samotné prezentaci a tím zvýšit prodejní cenu a zkrátit dobu prodeje.

 

Otázky a odpovědi

Nejlepší je dům připravit ještě před nafocením a prodejem. Samotná příprava může zabrat několik hodin, ale klidně i pár dní, podle rozsahu. Váš dům bude vypadat atraktivněji, čímž zkrátíte dobu prodeje.

Rozmístění nábytku

Důležité je odstranit přebytečný nábytek. Pokud je některý z kusů poškozený, mohl by odvádět pozornost a navazovat dojem, že se ani o celý dům dobře nepečovalo. Myslíme na světlo i tmavé kouty.

Nejdůležitější místnosti

První dojem prodává. Již při vstupu přes předsíň je důležité, aby byl průchod co největší a pohodlný. Kuchyně je dominantou domu, takže provozní úklid nestačí. Připravte rovněž obývací pokoj, ložnici a koupelnu do perfektního stavu.

 

Rozhodující prvky

Klíčový je již samotný pohled z ulice. Zájemci se často ještě před samotnou prohlídkou jdou podívat, jak dům vypadá z venčí a na okolí. Rozhodující je prostor v pokojích, koupelna a kuchyně.

Odosobnění

V zájemcích bychom měli navodit dobrý dojem, aby se necítili jako na návštěvě, nýbrž ve svém budoucím domově. Je dobré schovat osobní předměty, fotografie a domácí mazlíčky.

Modelový dům

Kupující vybírají ve 3 fázích –  po prvé kritéria a fotografie na internetu, poté jdou okolo domu a první dojem z prohlídky. Společně připravíme Váš dům tak, aby vypadal jako z katalogu a mohl tak být zařazen do lepší kategorie prodávaných domů v celém okolí.

 

Půdorysy

Ke kvalitní prezentaci nesmí chybět půdorysy. Ty vyzvedají přednosti Vašeho domu a jeho dispozice. Zlepšením celkového dojmu se zvedá šance prodat byt v nejkratším čase za nejvyšší možnou cenu.

Jednou pro vždy bude jasno v tom, zdali jsou pokoje průchozí či nikoliv, kudy se chodí na balkón, jak prostorná je šatna, nebo že v bytě je komora. Ušetřím Vám čas od zbytečných prohlídek se zájemci, kterým by tyto skutečnosti byly jasné hned od začátku.

 

Marketing

Zajistím, aby vaši nemovitost vidělo co nejvíce potenciálních zájemců. Vytvořím kompletní marketingovou strategii – vložím vaši nemovitost do systému RE/MAX, což zajistí automatické párování vaší nabídky nemovitosti s poptávkami. Kromě toho bude nemovitost viditelná také na mých webových stránkách, stránkách společnosti RE/MAX a spřízněných realitních serverech, včetně sociálních sítí. Samozřejmostí je také umístění poutače a fotodokumentace. V případě přání majitele vytvořím poutavou videoprezentaci, půdorysy a mapy k nemovitosti.

 

Prověření nemovitosti

Jedná se o přezkoumání jehož účelem je zjistit, zda s prodávanou nemovitostí disponuje skutečný vlastník, nebo osoba vlastníkem zmocněná. Na příslušném katastrálním úřadě pro vás dohledám informace nutné k právnímu prověření nemovitosti. Toto prověření se provádí především při koupi nemovitosti a náklady na něj obvykle hradí kupující.