+420 733 679 941 jakub.hrbac@re-max.cz

Realitní makléř

Jakub Hrbáč

Jsem certifikovaný realitní makléř z Brna. V oboru pracuji již od roku 2009 pod úspěšnou mezinárodní firmou RE/MAX . Moji klienti se na mě obracejí především když chtějí prodat či pronajmout nemovitost, nebo naopak když hledají ideální bydlení a výhodnou investici.

Kromě pronájmu, koupě a prodeje nemovitosti v Brně a okolí se na mne můžete obrátit také jako na odhadce nemovitostí. Na základě svých dlouholetých zkušeností a analýz realitního trhu pro vás vypracuji profesionální odhad tržní ceny nemovitosti, který je vhodný například při prodeji nemovitosti, nebo pro dědická řízení.

Prohlédněte si také moji nabídku ostatních realitních služeb. Svým klientům zajišťuji například profesionální homestaging, fotografa nemovitostí, videoprezentaci nemovitosti, půdorysy, marketing a prověření nemovitosti. V neposlední řadě se mne můžete zeptat také na právní servis při prodeji nemovitosti, nebo na řešení financování nemovitosti. Rád vám doporučím prověřeného odborníka.

Prodej nemovitosti

Primárně zastupuji prodávající, kterým radím a doporučuji kroky, jak prodat nemovitost a dosáhnout při tom nejvyšší možné ceny na trhu. Díky mým zkušenostem a profesionálnímu marketingu prodávám domy a byty rychleji a bezpečněji. O každém kroku jste informování a máte dokonalý přehled o tom, co se právě děje z pohodlí vašeho domova.

Koupě nemovitosti

V poslední době zastupuji i kupující, kterým pomáhám s koupí domů a bytů. Jako nezávislý odborník hodnotím jednotlivé nabídky na trhu, vyjednávám lepší podmínky a dohlížím na celou transakci po právní stránce. Představím vám různé varianty řešení, díky kterým můžete udělat správná rozhodnutí.

 

Proč spolupracovat právě se mnou

Pokud si kladete otázku, proč bych měl být váš osobní realitní makléř, nejprve si odpovězte sami. Koho doopravdy hledáte a co od něj očekáváte? Existují zde totiž 2 roviny…

Profesní

Realitní makléř Brno

Seriózní a pracovitý

Pokud dáváte přednost formálnímu přístupu, jsem zkušený realitní makléř, který pracuje v oboru již od roku 2009. Mám v oboru nejvyšší možné vzdělání a tím je nezávislá certifikace od české společnosti pro jakost ISO 17024. Má specializace je prodej domů a bytů, ale poradím si samozřejmě i s jakoukoliv jinou nemovitostí na realitním trhu.

Odpovědný a spolehlivý

Jsem přesvědčen, že jednou z nejdůležitějších věcí, kterou by měl makléř dělat, je neustále se vzdělávat. Proto pravidelně absolvuji mnoho kurzů a školení, které ze mě dělají zkušenějšího a úspěšnějšího makléře. Tímto se výrazně odlišuji od jiných kolegů z oboru. Majitelům i kupujícím podávám přesnější a odbornější informace, díky kterým se umí správně rozhodnout.

Úspěšný a svědomitý

Jsem inovativní a nespokojím se s průměrným výsledkem. Stále hledám nové cesty. Občas jsem perfekcionista, ale to není na škodu. Dotahuji věci do konce a stojím si za každým svým slovem. Slovu profesionál dávám nový rozměr. Při práci používám nejmodernější nástroje a technologie, díky kterým jsem vždy o krůček před ostatními.

Osobní

Realitní makléř Brno

Optimistický a usměvavý

Snažím se mít neustálý přehled o světě, ve kterém žiji. Pokud člověk pouze proplouvá životem, málokdy se někam dostane a něco se dozví. Na světě je mnoho míst, která člověka překvapí, a mnoho lidí, od kterých je dobré se něco přiučit. Rád se setkávám s úspěšnými lidmi, kteří někam směřují a již něčeho dosáhli. Ať už ve sportu, nebo v osobním životě.

Velkorysý a ochotný

Věřím na karmu, a proto dělám věci pořádně a dle mého nejlepšího svědomí. Jsem otevřený novým myšlenkám a nemám rád předsudky. Někdo kdysi řekl: „Mysl je jako padák, funguje jenom když je otevřená.“ Udržuji si nadhled a pozitivní postoj. Nenechám se odradit drobnými neúspěchy a jdu si stále za svým cílem.

Dobrosrdečný a přátelský

Člověk má dvě uši a jedna ústa. Nejprve se snažím druhé pořádně vyslechnout, pochopit a teprve potom hovořím. Pomáhám lidem kolem sebe vlídným slovem i činem. Neodmítám žádnou pomoc a rád ji poté mnohonásobně vracím. Řídím se heslem: „Pokud něco chceš, nejdříve musíš něco dát.“. Nehledám zkratky, ale vybírám si cesty, které posilují můj charakter.

 

Ocenění v oboru

Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát