+420 733 679 941 jakub.hrbac@re-max.cz

Odhady nemovitostí

Odhad ceny nemovitosti BrnoKromě pronájmu, koupi a prodeje nemovitosti v Brně a okolí se na mne můžete obrátit také jako zkušeného odhadce nemovitostí. K čemu je odhad tržní ceny nemovitosti vhodný?

Odhad tržní ceny je klíčovým bodem při prodeji nemovitosti. Proto pro své klienty vypracovávám podrobnou cenovou tržní analýzu. Díky analýze dokážeme stanovit reálné rozmezí, za které lze nemovitost prodat. Na základě získaných informací společně nastavíme celkovou strategii prodeje. Můžete mít skvělé fotky, homestaging, videa, půdorysy, ale se špatnou cenou je vám to všechno k ničemu.

Rád pro vás také vypracuji odhad nemovitosti pro dědické řízení. Chápu, že pokud vám zemřel někdo blízký, prožíváte velice smutné chvíle. Proto provedu odhad tak, abych vás co nejméně obtěžoval.

Jak správně odhadnout tržní cenu nemovitosti

Pro správné stanovení tržní ceny nemovitosti používám komplexní metodu porovnávající celou řadu aspektů. Nespoléhám se pouze na porovnávání předražených nabídek na realitních serverech, kde jsou z 90 % vysněné ceny majetků, které neodráží reálnou situaci na trhu. Díky své pozici mám přístup k celé řadě již prodaných nemovitostí sloužící ke srovnání.

Správně vypracovaný odhad a nastavená cena vám ušetří spoustu času a neznehodnotí váš dům hned na začátku. Podle statistik je největší sledovanost v prvních týdnech po zveřejnění na trhu. Nedopustím, aby váš dům dostal hned nálepku „předražený“. Prodat za nejvyšší možnou cenu můžeme pouze v prvních týdnech. S časem klesá zájem a tím pádem i cena.

Odhad nemovitosti – při prodeji nemovitosti zdarma